مراقبت های قبل از اندولیفت

مراقبت های قبل از اندولیفت ❤️

ما در این مقاله سعی داریم شما را با مراقبت های قبل از اندولیفت آشنا کنیم. افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، رژیم غذایی نامناسب، مشکلات روحی و جسمی همیشه روی پوست تاثیر می گذارد. جوش، لک، زخم، چین و چروک و افتادگی پوست یکی از بزرگترین نگرانی ها برای افراد در هر سنی است. بسیاری از افراد برای رفع این مشکلات به استفاده از انواع صابون ها، کرم ها، داروهای گیاهی و روش های طب سنتی روی می آورند. این روش ها می توانند به حفظ سلامت پوست کمک کنند اما ظاهر آن را به طور کامل بهبود نمی بخشند و تاثیری در جوان سازی پوست ندارند. در ادامه برای آشنا شدن با مراقبت های قبل از اندولیفت با ما همراه باشید.

اندولیفت چیست ؟

استفاده از اندولیفت که یک فناوری تایید شده توسط سازمان غذا و دارو (FDA) است، یک فرآیند لیزر درمانی برای شکل دادن به قسمت‌های میانی و پایینی صورت بدون نیاز به روش‌های جراحی و باقی ماندن جای زخم است. این تکنیک قادر به بهبود زاویه خط چانه، سفت کردن پوست فک و گردن و درمان کیسه های زیر چشم است.

این فرآیند درمانی را می توان بدون محدودیت سنی و بدون نیاز به بیهوشی و اعمال جراحی سخت انجام داد. اندولیفت قادر است با افزایش دمای زیر پوست در ناحیه تحت درمان، تشکیل کلاژن جدید را تحریک کند. این فرآیند درمانی به ویژه برای حل مشکلات افتادگی پوست در ناحیه فک، سفت کردن پوست شل به دلیل افزایش سن و بهبود کانتور صورت و خط چانه مفید است.

اندولیفت چیست ؟

کاربرد اندولیفت :

درمان اندولیفت می تواند برای رفع مشکلات مربوط به افتادگی پوست صورت، چانه، گردن، توده های پف کرده مانند زیر چشم ها و سایر نواحی که به دلیل افزایش سن و از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست و کاهش تولید کلاژن تحت تاثیر قرار می گیرند، استفاده شود. با استفاده از درمان اندولیفت، نتایج درمان بلافاصله قابل مشاهده است. در نتیجه این درمان به داوطلبان خود نوید جوان سازی سریع در مدت زمان کوتاه را می دهد. این درمان تنها 45 دقیقه طول می کشد و نیازی به برش یا بیهوشی ندارد. نتیجه به دست آمده از این درمان دائمی است.

اندولیفت چگونه عمل می کند ؟

در تکنیک اندولیفت که در واقع یک روش جوان سازی غیر جراحی است، یک نوک میکروفیبر به ضخامت ساقه مو در ناحیه ای که پوست در آن افتادگی دارد قرار می گیرد. این نوک میکروفیبر در زیر پوست قرار می گیرد. اندولیفت یک فرآیند لیزر درمانی پیچیده است که جوان سازی پوست و کانتور صورت را با استفاده از الیافی که از طریق تونل‌ها یا کانال‌های میکرو وکتوریال در خلاف جهت جاذبه نفوذ می‌کنند، ترکیب می‌کند. هیچ اثری از نوک میکروفیبر که بعد از عمل به پوست نفوذ می‌کند باقی نمی‌ماند.

کاربرد اندولیفت که مورد تایید سازمان غذا و دارو است نتیجه ای می دهد که تاثیرات چشمگیر و مثبت خود را تنها در چند دقیقه نشان می دهد. این فرآیند درمانی نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و فقط از سیستم خنک کننده در آن استفاده می شود. هدف از استفاده از این سیستم خنک کننده کاهش سطح درد و کاهش درد در روند درمان است. اندولیفت فرآیندی درمانی است که با معرفی میکروفیبرهایی با ضخامت 200 تا 300 میکرون، انرژی با طول موج 1470 نانومتر در خلاف جهت گرانش به ناحیه درمان منتقل می شود و فرآیند درمان تنها در چند دقیقه به پایان می رسد.

کاندیدای مناسب برای اندولیفت

درمان اندولیفت نتایج شگفت انگیز و چشمگیری را در افرادی که خاصیت ارتجاعی پوست یا وجود بافت چربی اضافی را از دست دادند به جا می گذارد. اندولیفت برای هر گروه سنی و هر نوع پوستی با هر نیازی که دارد مناسب است.

اندولیفت در چه ناحیه ای کاربرد دارد ؟

اندولیفت می تواند ناحیه میانی صورت و فک را درمان کند، کیسه های زیر چشم را از بین ببرد، ابروها را بالا ببرد، پوست گردن را سفت کند، چین و چروک های عمیق بین لب ها و بینی و چین و چروک های ماریونت را درمان کند. این فرآیند درمانی زیبایی همچنین قادر است چین و چروک های چانه را باز کند و عدم تقارن صورت را از بین ببرد و چربی انباشته شده در زانوها را از بین ببرد. یکی دیگر از توانایی های این فرآیند منحصر به فرد سفت کردن پوست شل در ناحیه زانو و درمان سلولیت است.

کاندیدای نامناسب برای انجام اندولیفت :

اندولیفت فناوری است که می تواند بدون خطر در تمام گروه های سنی مورد استفاده قرار گیرد. اما استفاده از این فناوری در زنان باردار، افراد شیرده، افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی فعال و افراد مبتلا به عفونت های فعال توصیه نمی شود.

درمان اندولیفت در چند جلسه کامل می شود ؟

دستیابی به بهترین نتیجه در یک جلسه حاصل می شود، اما در صورت لزوم، شش ماه پس از دریافت درمان اول، جلسه درمانی دوم انجام می شود.

نتایج درمان اندولیفت :

پس از درمان اندولیفت، بهبودی سریع در ناحیه درمان مشاهده می شود. تولید کلاژن در پوست و در نتیجه سفت شدن پوست به مدت 3 تا 4 ماه پس از عمل ادامه دارد.

آیا انجام اندولیفت درد دارد ؟

درمان اندولیفت با حداقل درد عملی است. در این درمان از هوای تازه برای ایجاد شرایط تسکین درد استفاده می شود. در صورت تمایل بیمار از کرم های بی حس کننده موضعی استفاده می شود.

مزایای درمان اندولیفت :

این روش مانند روش های دیگر دارای مزایایی است که در ادامه با مزایای اندولیفت آشنا می شوید :

 • این درمان به دوره نقاهت زیادی نیاز ندارد.
 • این فرآیند درمانی نیازی به بیهوشی ندارد و تنها با استفاده از سیستم خنک کننده شرایط تسکین درد فراهم می شود.
 • اندولیفت یک روش آسان برای انجام است.
 • اثرات این فرآیند درمانی دائمی و طولانی مدت است.
 • در این روند درمانی خونریزی و کبودی مشاهده نمی شود.
 • یک جلسه درمانی برای رسیدن به نتیجه مطلوب کافی است.
 • در این فرآیند درمانی نیازی به برش نیست و در نتیجه هیچ جای زخمی باقی نمی ماند.

هزینه درمان اندولیفت چقدر است ؟

هزینه اندولیفت در شهرک غرب چارچوب مشخصی ندارد. دلیل این اتفاق این است که در بیماران مختلف وسعت نواحی نیاز به درمان متفاوت است. البته عناصر دیگری مانند سطح تخصص متخصص می تواند در هزینه نهایی این فرآیند موثر باشد. متخصص شما اغلب در جلسه مشاوره، پس از تکمیل ارزیابی های لازم و تنظیم برنامه درمانی، نگرانی شما را در مورد هزینه درمان مطرح می کند.

کاندیدای مناسب برای اندولیفت

مراقبت های قبل از اندولیفت

برای این که دچار عوارض و خطرات نشوید باید مراقبت هایی انجام دهید. در ادامه با مراقبت های قبل از اندولیفت آشنا می شوید :

 • از برنزه کردن و اپیلاسیون ناحیه درمان خودداری کنید.
 • در مورد از بین بردن چین و چروک و افتادگی پوست، عوارض و ناراحتی ها و مراقبت های قبل و بعد از اندولیفت با پزشک خود صحبت کنید.
 • از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا دارو مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید.
 • پوست ناحیه درمان باید کاملا تمیز باشد.
 • از مصرف سیگار و الکل خودداری کنید.

بعد از اندولیفت باید چه مراقبت هایی انجام شود ؟

برای این که نتیجه مناسبی از درمان اندولیفت بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه به مراقبت های بعد از اندولیفت می پردازیم :

 • پوست امکان دارد بی حسی، قرمزی و تورم خفیف را نشان دهد که پس از چند روز به طور طبیعی از بین می رود.
 • نکته بسیار مهم این است که در هنگام خواب سر باید در وضعیتی بالاتر از سر و سینه قرار گیرد.
 • بیماران دوره نقاهت متفاوتی دارند زیرا شرایط فیزیکی متفاوتی دارند. برخی از بیماران کبودی و تورم جزئی را تجربه می کنند. این علائم در هفته اول بدتر می شوند و پس از دو تا سه هفته شروع به بهبود می کنند.
 • بلافاصله پس از درمان می توانید فعالیت های روزانه خود را شروع کنید.
 • نتیجه نهایی معمولا پس از دو تا چهار هفته قابل مشاهده است.
 • پس از اندولیفت، پانسمان اطراف صورت برداشته می شود.
 • به مدت سه هفته از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید، زیرا این کار باعث بدتر شدن کبودی و تورم می شود.
 • کبودی و تورم خفیف ممکن است احساس شود که معمولا در عرض 10-14 روز از بین می رود.
 • اکثر بیماران پس از دو هفته به سر کار باز می گردند.
 • بخیه قابل جذب است و به مرور زمان حل می شود، در حالی که بخیه غیر قابل جذب بعد از 5 یا 7 روز برداشته می شود.

عوارض درمان اندولیفت :

روش اندولیفت به دلیل ماهیت کم تهاجمی عوارض بسیار کمی دارد. هیچ عارضه جانبی جدی وجود ندارد، عوارض جانبی خفیف به ندرت دیده می شود و اکثر عوارض جانبی بخشی از روند طبیعی التیام و ترمیم پوست پس از درمان است. زمانی که اندولیفت در مراکز غیر معتبر انجام می شود شاهد عوارض هستیم. تورم، قرمزی یا کبودی جزئی از عوارض طبیعی اندولیفت است که پس از چند روز به طور کامل از بین می رود.

جراحی بهتر است یا اندولیفت ؟

این طول موج روی سلول های چربی تاثیر ویژه ای دارد به این معنی که در حالی که در برخی افراد تجمع بافت چربی باعث افتادگی و افتادگی پوست می شود، این روش درمانی با تاثیر بر این سلول ها و از بین بردن آن ها باعث سفت و لیفت شدن پوست می شود. در منطقه برنامه ریزی شده است. در اندولیفت، بر خلاف سایر پرتوهای لیزر، از اشعه لیزر به صورت موضعی و سطحی روی پوست استفاده نمی شود.

روش اندولیفت روشی غیر جراحی بدون بر جای گذاشتن اسکار پس از درمان و درد است که منجر به تقویت و بازسازی پوست، کاهش افتادگی و افزایش استحکام پوست می شود. اگر این روش توسط بهترین متخصص اندولیفت در ایران انجام شود، نتایج درخشانی خواهید گرفت.

اندولیفت از پرتو لیزر با طول موج 1470 نانومتر استفاده می کند که نوعی نور مادون قرمز است. این طول موج روی سلول های چربی تاثیر ویژه ای دارد. به این معنی که اگر در برخی افراد تجمع بافت چربی باعث افتادگی و افتادگی پوست شده باشد، این روش درمانی با اثر بر روی این سلول ها و از بین بردن آن ها باعث سفت شدن و لیفت شدن پوست در ناحیه مورد نظر می شود.

اثرات درمان اندولیفت

به لطف روش اندولیفت امکان تخریب انتخابی و کنترل شده در قسمت های عمقی یا سطحی پوست وجود دارد که باعث تشکیل شبکه موقتی از بافت فیبروزی می شود. هنگامی که بافت بدن آسیب می بیند، بافت همبند فیبری جایگزین آن می شود تا ترمیم بافت به مرور زمان کامل شود. ایجاد بافت فیبری باعث تحریک تولید کلاژن و بازآرایی اسکلت پوست می شود که باعث جوان سازی پوست می شود. تخریب انتخابی پرتو لیزر اساس اندولیفت است. لیزر بدون آسیب رساندن به بافت‌ها، سلول‌ها، اعصاب و رگ‌های خونی اطراف، اثراتی را ایجاد می‌کند.

به لطف تولید و بازآرایی فیبرهای کلاژن در محل درمان، اثرات اندولیفت طولانی مدت باقی می ماند. ماندگاری درمان اندولیفت مانند روش لیفت با نخ است اما عوارض و خطرات خود را ندارد. ناحیه تحت درمان تا ماه‌ها پس از اندولیفت به ترمیم و بهبود ادامه می‌دهد. این بدان معناست که وضعیت پوست روز به روز در حال بهبود است. چربی های بافت های موضعی را از بین می برد و از بین می برد که به آن لیپوامولسیون می گویند. پوست ناحیه تحت درمان به سرعت سفت و لیفت می شود.

اندولیفت چقدر دوام و ماندگاری دارد ؟

دوام و ماندگاری اندولیفت نسبت به برخی روش های دیگر برتری دارد و دوام آن حدود 2-3 سال می باشد. تا جایی که فرد بعد از اندولیفت، شلی و شلی پوست خود را از دست داده و جوانتر شده است، به همان میزان این ماندگاری وجود دارد. یعنی اگر انسان احساس کند 5 سال جوان شده است، 5 سال به اندوفیلیت مبتلا شده است. ماندگاری نتیجه این نوع خدمات در افراد بسته به پوست، وضعیت بدن و نوع مشکل پوستی متفاوت است و شما می توانید با نظر متخصص ترمیم اندولیفت را انتخاب کنید.

اثرات درمان اندولیفت

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب را انتخاب کنید. از افراد با تجربه و پزشکان متخصص مشورت بگیرید و درباره مراقبت های قبل از اندولیفت از آن ها سوال کنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
مزایای اندولیفت سال 2022 ❤️
نوشتهٔ بعدی
مراقبت های بعد از اندولیفت ❤️【سال 2022】

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست