ماندگاری اندولیفت

ماندگاری اندولیفت【 در سال 1401 ❤️】

ما در این مقاله سعی داریم شما را با ماندگاری اندولیفت آشنا کنیم. یکی از مشکلاتی که در پیری پوست اتفاق می افتد، روند افتادگی و پیری پوست و بیشتر شدن چین و چروک است. در چنین شرایطی می توان با کمک روش های درمانی مختلف، جوانی را به پوست بازگرداند. امروزه بسیاری از بیماران روش های غیر جراحی را برای جوان سازی پوست انتخاب می کنند و اندولیفت موثرترین و ماندگارترین روش درمانی، جایگزین مناسبی برای جراحی است. در ادامه برای آشنا شدن با ماندگاری اندولیفت با ما همراه باشید.

اندولیفت چیست ؟

اندولیفت روشی درمانی برای جوان سازی و زیبایی پوست بدون درد و خونریزی است که حاصل تحقیقات گسترده و راهکارهای تکنولوژیک پیشرفته با هدف دستیابی به نتایج جراحی زیبایی بدون مکانیسم های جراحی تهاجمی است. لیزر اندولیفت با تحریک تولید کلاژن باعث تقویت، سفت شدن و بازسازی پوست می شود.

اندولیفت چیست ؟

لیزر اندولیفت چگونه عمل می کند ؟

با بیشتر شدن سن، پوست ما تمایل به افتادگی دارد. امکان دارد شاهد چین و چروک های جدید و تجمع چربی در صورت و بدن خود باشید. خوشبختانه فناوری های جدید در صنعت زیبایی روش های کمتر تهاجمی را برای از بین بردن علائم پیری ممکن کرده است. روش اندولیفت یکی از آن روش‌های کم تهاجمی است که به داشتن صورت جوان‌تر کمک می‌کند.

روش اندولیفت روش خاصی است که در آن از لیزر برای بازسازی پوست استفاده می شود. اندولیفت یک روش کم تهاجمی است و بیماران می توانند بعد از عمل بدون بستری به خانه بروند. امروزه روش اندولیفت در زمینه پزشکی زیبایی کاربرد دارد. طول عمر لیزر اندولیفت و مزایای آن مشتریان بسیاری را بر آن داشته تا به دنبال خدمات تخصصی اندولیفت لیزر باشند.

در این روش از سوزن های نازک مخصوص و نور لیزر برای سفت شدن پوست استفاده می شود. این سوزن ها فیبرهای میکرو نوری نامیده می شوند که شبیه یک تار مو هستند. الیاف یکبار مصرف به هیپودرم سطحی پوست نفوذ می کنند. میکروفیبرها از ایجاد اسکار پس از جراحی جلوگیری می کنند. نور لیزر با استفاده از این الیاف برای سفت کردن پوست اعمال می شود.

لیزر اندولیفت چربی و آب انباشته شده در زیر پوست را هدف قرار می دهد. این لیزر به هیچ وجه به بافت های اطراف آسیب نمی رساند. این روش یکی از ایمن ترین روش های غیرتهاجمی برای داشتن پوستی سفت تر محسوب می شود. در این روش نیازی به استفاده از بیهوشی نیست. اگر آستانه درد پایینی دارید، استفاده از کرم بی حس کننده موضعی امکان دارد احساس درد را تسکین دهد. بیماران می توانند به راحتی 1 یا 2 ساعت پس از عمل به زندگی روزمره خود ادامه دهند.

مزایا و نتایج روش اندولیفت

این روش غیر تهاجمی است. یک جلسه برای سفت شدن پوست کافی است. این روش درمانی یکی از ایمن ترین گزینه های عمل زیبایی محسوب می شود. این روش دوره نقاهت ندارد. بیماران می توانند در عرض 1-2 ساعت از جلسه درمان به زندگی روزمره خود بازگردند. برای این روش جراحی یا برش لازم نیست. قیمت اندولیفت نسبت به جراحی های لیفت مقرون به صرفه تر است.

هنگامی که اندولیفت انجام می دهید، می توانید نتایج قابل مشاهده ای را در اطراف گردن، پلک ها، زیر چانه و خط فک مشاهده کنید. این روش باعث واکنش فوری لیپولیز می شود. تجمع چربی زیر چانه شما شروع به کم شدن می کند. امکان اصلاح افتادگی جزئی صورت و گردن وجود دارد. این روش تشکیل کلاژن جدید را فعال می کند که اثر ضد پیری دارد. پوست به طور فزاینده ای سفت به نظر می رسد. بافت چربی اطراف گردن و زیر چانه کم می شود. خط فک تیزتر است و کانتور صورت بیشتر دیده می شود.

از چه زمانی نتیجه اندولیفت دیده می شود ؟

نتایج اندولیفت پس از 6 ماه قابل مشاهده است. پس از لیزر درمانی، از همان ابتدا، تسکین و استحکام فوری پوست خود را تجربه می کنید. در مورد ماندگاری اندولیفت با لیزر نمی توان گفت که اثرات اندولیفت دائمی خواهد بود و بستگی به ویژگی های هر بیمار دارد. این روش پوست شما را برای مدت طولانی سفت تر و جوان تر نشان می دهد.

می توانید برای مدت طولانی از ظاهر جدید خود لذت ببرید. اثرات و دوام لیزر اندولیفت به طور قابل توجهی به ویژگی های پوست و سبک زندگی هر بیمار بستگی دارد. داشتن یک سبک زندگی سالم که شامل تغذیه سالم و ورزش باشد می تواند به بیشتر شدن تاثیرات این روش کمک کند.

ناحیه درمان و میزان ترمیم اندولیفت :

اندولیفت کاربردهای زیادی دارد. از این روش می توان برای از بین رفتن افتادگی، سفت و لیفت پوست در نواحی زیر استفاده کرد. به طور کلی هر جا که نیاز به رفع افتادگی و شلی پوست باشد، اندولیفت درمان موثری برای این ناحیه است.

 • بازوها
 • پلک پایینی
 • لگن و باسن
 • افتادگی زیر چشم
 • داخل ران، زانو و مچ پا
 • چانه
 • دور ناف
 • غبغب
 • گردن
 • اطراف دهان
 • خط فک
 • گونه‌ها

ناحیه درمان دو چیز را مشخص می کند. اول مدت زمان درمان و دوم میزان وسایل و محصولات یکبار مصرف که استفاده می کنیم. هر چه جلسه درمان طولانی تر باشد و مواد مصرفی بیشتری استفاده شود، هزینه اندولیفت بیشتر می شود. میزان پیری و افتادگی پوست در قیمت نهایی موثر است. زمانی که شدت جراحات و علائم پیری پوست بیشتر باشد، تعداد جلسات درمانی بیشتر و هزینه اندولیفت در شهرک غرب بیشتر می شود.

بهترین مرکز جوان سازی پوست کجاست ؟

برای یافتن بهترین مرکز زیبایی که در آن خدمات اندولیفت انجام می شود، می توانید با دوستان و آشنایان خود که تجربه جوان سازی اندولیفت را دارند یا به هر نحوی یک یا چند مرکز زیبایی را می شناسند، مشورت کنید. می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت به نتایج خوبی برسید. بنابراین نباید به شنیده های خود بسنده کنید. اگر بتوانید اطلاعاتی در مورد سطح رضایت مشتری به دست آورید، می تواند بسیار مفید باشد. مراجعه حضوری به مراکز مورد نظر و پرسیدن سوالاتی در مورد اندولیفتی که مد نظر دارید می تواند کمک زیادی به تصمیم گیری شما کند.

مزایا و نتایج روش اندولیفت

دستگاه و مواد مصرفی :

Endolift از فناوری منحصر به فردی استفاده می کند. تکنولوژی لیزر زیر جلدی یا بین بافتی که اختراع شرکت ایتالیایی EUFOTON می باشد. استفاده از لیزر برای جوان سازی پوست سابقه طولانی دارد. با این حال مشکل اصلی این بود که لیزر زیاد به داخل بافت زیر جلدی نفوذ نمی کرد. به همین خاطر بیشتر اثرات لیزر روی سطح پوست بود.

وقتی می خواهید پوست را لیفت کنید، باید لایه های عمیق پوست را لمس کنید. این به این دلیل است که افتادگی و افتادگی پوست ناشی از اثرات پیری بر لایه های عمیق و زیرین پوست است که باعث ایجاد لطافت و استحکام در پوست می شود. با افزایش سن، پروتئین ها و اجزای ساختاری لایه های عمقی تحلیل رفته و در نتیجه پوست شل و نازک می شود.

برای از بین رفتن این مشکل در اندولیفت لیزر به لایه های عمقی پوست هدایت می شود. یک فیبر نوری بسیار ظریف به دستگاه اندولیفت متصل است. این الیاف به ضخامت یک دسته مو یا نخ خیاطی است. این به معنای چیزی در حدود 0.2-0.3 میلی متر است. جراح یک فیبر نوری نازک را وارد پوست کرده و آن را به قسمت های مختلف منتقل می کند. سوراخ ایجاد شده در اثر ورود فیبر نوری به پوست بسیار نازک و نامرئی است.

این توضیحی بسیار ساده از عملکرد پیچیده دستگاه اندولیفت بود. فناوری پیشرفته و موثری که اخیرا مورد توجه جراحان پلاستیک در سراسر جهان قرار گرفته است. هرچه یک فناوری پردازش جدیدتر و پیشرفته تر باشد، قیمت آن بالاتر است. فیبرهای نوری مواد یکبار مصرف هستند و فقط برای یک نفر استفاده می شوند. این موارد باعث می شود هزینه اندولیفت بیشتر از روش های غیرتهاجمی لیفت صورت مانند هایفوتراپی باشد.

اندولیفت چه عوارضی دارد ؟

کبودی و تورم از عوارض اندولیفت است که طبیعی است و پس از چند روز از بین می رود. قرمزی خفیف که معمولاً چند ساعت پس از درمان ناپدید می شود. اعمال مراقبت بعد از اندولیفت عوارض را به نحو مطلوبی کم می کند. همه روش هایی که با هدف جوان سازی و شادابی پوست انجام می شود، اگر به صورت مستدل انجام نشود، می تواند عوارض نامطلوبی داشته و عواقب جبران ناپذیری را برای فرد به همراه داشته باشد.

اگر مرکز زیبایی مورد نظر به انواع عفونت های پوستی، زخم ها و خراش های روی پوست شما توجهی نکند، عوارض خطرناکی از جمله بازگشت پوست و مشکلات مورد نظر به حالت اولیه در انتظار شما خواهد بود. در انتخاب بهترین مرکز زیبایی پوست و مو عجله و سهل انگاری نکنید. استفاده صحیح از دستگاه اندولیفت نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. اگر این مشکل رعایت شود، بهترین نتیجه را می توان یافت. بسیار مهم است که بدانید مرکز انتخابی شما از کدام دستگاه و چگونه استفاده می کند.

ماندگاری اندولیفت

استفاده از دستگاه لیزر اندولیفت را برای تقویت ساختار پوست و کاهش افتادگی پوست توصیه می کنیم. درمان اندولیفت را می توان برای افتادگی صورت، چانه، گردن، کیسه های چشم و سایر نواحی افتادگی پوست استفاده کرد. این روش لایه های عمقی و سطحی پوست را ترمیم می کند. این به کم شدن چربی اضافی، تحریک تولید کلاژن و بهبود بافت پوست کمک می کند. میزان سفت شدن پوست با روش اندولیفت با انتخاب پرتو لیزر مورد استفاده پزشک مرتبط است. به این ترتیب گرمای انتخابی ناشی از لیزر، چربی و آب را ذوب می کند و به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست می شود.

ماندگاری اندولیفت با لیزر مانند همه روش ها در همه زمینه های پزشکی و زیبایی به شرایط هر بیمار بستگی دارد و حتی در صورت نیاز بنا به تشخیص پزشک می توان این عمل را مجددا تکرار کرد. سن، وضعیت سلامت، جنسیت بیمار و صلاحیت پزشک می تواند بر نتیجه و میزان موفقیت یک عمل پزشکی تأثیر بگذارد و این در مورد همه پروتکل ها و لوازم آرایشی صدق می کند. اما با توجه به نتایج به دست آمده می توان گفت ماندگاری اندولیفت لیزری طولانی مدت و در برخی موارد دائمی است.

قبل از اندولیفت چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

برای این که دچار عوارض و خطرات نشوید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه با مراقبت های قبل از اندولیفت آشنا می شوید :

 • در مورد از بین رفتن چین و چروک، افتادگی پوست، عوارض، ناراحتی و مراقبت های قبل و بعد از اندولیفت با پزشک خود مشورت کنید.
 • پوست ناحیه درمان باید کاملا تمیز باشد.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا دارو مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید.
 • از برنزه کردن و اپیلاسیون ناحیه درمان خودداری کنید.
 • از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.
 • از مصرف سیگار و الکل خودداری کنید.

فرق بین اندولیفت و هایفوتراپی

تفاوت عملکرد این روش ها در این است که هایفو از امواج مافوق صوت استفاده می کند اما در اندولیفت از لیزر استفاده می شود. هر دو روش را می توان برای صورت، زیر بغل و اعضای بدن استفاده کرد. البته از اندولیفت بیشتر در نواحی صورت و باسن استفاده می شود. نور لیزر اندولیفت به عضله نفوذ می کند، در حالی که امواج فراصوت هایفوتراپی به لایه میانی و عمق زیر پوست نفوذ می کند.

چه افرادی برای اندولیفت مناسب هستند ؟

فناوری اندولیفت نتایج مطلوبی را به همراه دارد. به خصوص برای افرادی که خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست دادند یا دارای بافت چربی اضافی هستند. این فرآیند بدون توجه به نیاز افراد در هر گروه سنی و انواع پوست انجام می شود.

فرق بین اندولیفت و هایفوتراپی

کلام آخر

قبل از انجام اندولیفت سعی کنید بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب و بهترین کلینیک را برای انجام این کار انتخاب کنید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید. از افراد با تجربه و پزشکان متخصص مشورت بگیرید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. دستورات و مراقبت های پزشک را به خوبی انجام دهید تا دچار عوارض و خطرات نشوید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
عوارض اندولیفت در سال 1401 ❤️
نوشتهٔ بعدی
مزایای اندولیفت سال 2022 ❤️

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست