بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب

بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب❤️【سال 1401】

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب آشنا کنیم. جوان سازی پوست از قدیم آرزوی همه بوده است. با گذشت زمان و با پیشرفت علم روش های درمان و زیبایی پوست پیشرفت چشمگیری پیدا کرده است. در میان فناوری های جدید، لیزر جایگاه برجسته ای را به خود اختصاص داده و امروزه در بسیاری از روش های درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. اندولیفت همچنین از فناوری لیزر استفاده می کند. اندولیفت روشی برای جوان سازی پوست صورت و سایر قسمت های بدن است که نتایجی مشابه جراحی لیفت صورت دارد. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب با ما همراه باشید.

اندولیفت چیست ؟

اندولیفت با لیزر روشی جدید برای تحریک بافت های عمیق برای ساخت کلاژن جدید برای کاهش افتادگی پوست و سفت کردن آن است. در این روش یک فیبر بسیار ظریف به پوست نفوذ می کند. سپس بین درم عمقی و بافت چربی قرار می گیرد و لیزر دایود توسط فیبر دیگری به این فیبر متصل می شود، با حرکت دادن فیبر در این ناحیه، انرژی لیزر دایود در طیف مادون قرمز تابش می شود.

اندولیفت یک روش درمانی مبتنی بر لیزر است که به صورت کم تهاجمی و به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود و امروزه در پزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بالایی دارد. اندولیفت یکی از روش های جوان سازی پوست صورت و سایر نواحی بدن است که نتیجه ای مشابه جراحی لیفت صورت با کمترین تهاجمی دارد. برخلاف لیفت صورت، این روش بدون بیهوشی یا بستری شدن در بیمارستان انجام می شود و هیچ بخیه یا جای زخمی بر جای نمی گذارد.

اندولیفت چیست ؟

اندولیفت چگونه کار می کند ؟

اندولیفت یک نوع لیزر درمانی کم تهاجمی است که با هدف لیفت یا بالا بردن اجزای صورت انجام می شود. در این روش برخلاف جراحی لیفتینگ نیازی به برش، بیهوشی، بخیه و بستری شدن نیست. اما تاثیر این روش درمانی شباهت زیادی به جراحی لیفت صورت دارد و شاهد بهبود افتادگی پوست و از بین رفتن چین و چروک خواهید بود.

دستگاه اندولیفت از لیزری با طول موج 1470 نانومتر استفاده می کند. این پرتو لیزر نوعی نور مادون قرمز است. این طول موج بیشترین تاثیر را روی آب و چربی بافت پوست دارد. هدف اصلی اندولیفت، ذوب چربی اضافی پوست و سفت کردن آن است. در اندولیفت بر خلاف لیزر موهای زائد از پرتو لیزر به صورت موضعی و سطحی استفاده نمی شود. این لیزر با استفاده از الیافی به ضخامت یک مو که به زیر پوست فرستاده می شود، به بافت های عمیق تابش می کند. لیزر به طور انتخابی چربی را می شکند و اسکلت پروتئینی بافت را سازماندهی می کند.

هنگام عبور از لایه های پوست، میکروفیبر بسیار ظریف پرتو لیزر را بر روی بافت های عمیق پوست متمرکز می کند و مسیر لیزر را به محل مورد نظر جراح هدایت می کند. نتیجه تابش لیزر شامل مواردی است. لیزر باعث تحریک چربی سوزی موضعی یا لیپولیز با سرعت بسیار بالا می شود. افتادگی، چین و چروک و افتادگی پوست می تواند ناشی از تجمع مقدار کمی چربی در زیر پوست باشد. این روش می تواند افتادگی خفیف تا متوسط ​​پوست گردن، صورت و بازوها را درمان کند.

لیزر با ایجاد شرایط خاص در لایه میانی پوست باعث تولید و بازآرایی کلاژن های پوست می شود. رشته های پروتئین کلاژن مسئول ایجاد قوام و استحکام بافت های بدن از جمله پوست هستند. سلول های پوست در بستری به نام ماتریکس خارج سلولی قرار می گیرند که حاوی پروتئین است و فعالیت های خاصی را انجام می دهد. اندولیفت واکنش های متابولیک ماتریکس خارج سلولی را تحریک و فعال می کند که زیبایی و طراوت پوست را بهبود می بخشد.

در اثر برخورد امواج لیزر با بافت های بدن، انرژی نور به انرژی گرمایی تبدیل می شود. با گرم شدن بافت، بدن سعی می کند دمای بافت را کاهش دهد که از طریق رگ زایی و افزایش خون رسانی انجام می شود. به این ترتیب تغذیه پوست بهبود یافته و ترمیم پوست صورت می گیرد. تحریک چربی سوزی و همچنین بازآرایی عناصر بافتی پوست باعث کاهش حجم بافت های چربی و لنفاوی می شود. این دو مورد از مهمترین دلایل افتادگی و افتادگی پوست هستند. اندولیفت باعث تراز یا کانتورینگ و همچنین سفت شدن پوست می شود.

کاربرد اندولیفت

روش اندولیفت برای درمان کم تهاجمی و غیر جراحی افتادگی پوست زیر پلک‌های پایین، چانه، استخوان‌های گونه، گردن، فک، گونه‌ها و اطراف دهان استفاده می‌شود. به طور کلی هر جا که نیاز به رفع افتادگی یا شلی پوست باشد، اندولیفت در درمان آن ناحیه موثر است.

هم مردان و هم زنان می توانند از این روش درمانی استفاده کنند. اندولیفت عمدتا بر روی صورت و گردن انجام می شود. اما می توان از آن برای بلند کردن پوست اطراف ناف، قسمت داخلی ران، بازوها، زانوها، مچ پا، باسن و لگن استفاده کرد. روش های دیگر جوان سازی پوست با اندولیفت قابل استفاده است و مشکلی ندارد. به عنوان مثال، ترکیب اندولیفت با هایفوتراپی می تواند بسیار موثر و مفید باشد.

جراحی بهتر است یا اندولیفت ؟

این طول موج روی سلول های چربی تاثیر ویژه ای دارد، به این معنی که در حالی که در برخی افراد تجمع بافت چربی باعث افتادگی و افتادگی پوست می شود، این روش درمانی با تاثیر بر این سلول ها و از بین بردن آن ها باعث سفت و لیفت شدن پوست می شود. در منطقه برنامه ریزی شده است. در اندولیفت بر خلاف سایر پرتوهای لیزر، از اشعه لیزر به صورت موضعی و سطحی روی پوست استفاده نمی شود.

روش اندولیفت روشی غیر جراحی بدون بر جای گذاشتن اسکار پس از درمان و درد است که منجر به تقویت و بازسازی پوست کاهش افتادگی و افزایش سفتی پوست می شود. اگر این روش توسط بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب انجام شود، نتایج درخشانی خواهید گرفت.

ماندگاری اندولیفت چگونه است ؟

ماندگاری درمان های زیبایی مانند همه درمان ها در تمام رشته های پزشکی، در افراد مختلف متفاوت است و به نوع پوست، وضعیت بدن و میزان و نوع مشکلات پوستی افرادی که کاندید این روش درمانی هستند، بستگی دارد. در برخی موارد، در صورت تشخیص توسط پزشک متخصص، اندولیفت را می توان برای افراد در فواصل زمانی معین تکرار کرد تا اثر بیشتری داشته باشد.

اثرات اندولیفت :

با روش اندولیفت، می توان تخریب انتخابی و کنترل شده در قسمت های عمقی یا سطحی پوست انجام داد که باعث تشکیل شبکه موقتی از بافت فیبروز می شود. هنگامی که بافت بدن آسیب می بیند، بافت همبند فیبری جایگزین آن می شود تا ترمیم بافت به مرور زمان کامل شود. ایجاد بافت فیبروزی باعث تحریک تشکیل کلاژن و بازآرایی اسکلت پوست می شود که باعث جوان سازی پوست می شود.

تخریب انتخابی پرتو لیزر پایه و اساس اندولیفت است. در واقع، لیزر بدون آسیب رساندن به بافت‌ها، سلول‌ها، اعصاب و رگ‌های خونی اطراف، اثراتی را ایجاد می‌کند. پوست ناحیه تحت درمان به سرعت سفت و لیفت می شود. باعث تخریب و خروج چربی از بافت‌های موضعی می‌شود که به آن لیپوامولوسیون گفته می شود. با تولید و تنظیم مجدد فیبرهای کلاژن در محل درمان، اثرات اندولیفت طولانی مدت باقی می ماند. ماندگاری درمان اندولیفت تقریباً مانند روش لیفت با نخ است اما عوارض و خطرات خود را ندارد. علاوه بر این، ناحیه تحت درمان تا ماه‌ها پس از اندولیفت به ترمیم و بهبود ادامه می‌دهد. این به این معنی است که وضعیت پوست روز به روز در حال بهبود است.

مدت زمان درمان اندولیفت چقدر است ؟

زمان مورد نیاز برای این روش درمانی از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به تعداد نواحی درمان، اندازه ناحیه درمان و مشکلات پوستی مختلف افراد و نواحی پوستی که اندولیفت روی آن استفاده می شود  بستگی دارد. معمولا فقط 5 دقیقه طول می کشد تا قسمتی از صورت لیفت شود. زمان لازم برای انجام اندولیفت کل صورت نیم ساعت است.

کاربرد اندولیفت

مزایای اندولیفت صورت

اندولیفت صورت می تواند مزایایی داشته باشد که در ادامه به مزایای آن می پردازیم :

 • مشاهده نتیجه مثبت کار بعد از یک جلسه درمانی
 • نیاز نداشتن به برش و بخیه در طول درمان
 • نیاز نداشتن به بیهوشی هنگام درمان
 • عوارض جانبی کم و بی‌دردسر
 • از بین بردن چین و چروک صورت
 • داشتن دوره نقاهت بسیار کوتاه
 • تاثیر مثبت در درمان افتادگی پوست
 • هزینه پایین در مقایسه با روش‌های مشابه جراحی

برای به دست آوردن تمام این مزایا باید در انتخاب کلینیک با تجهیزات استاندارد و پزشک متخصص در این زمینه حساسیت فوق العاده ای داشته باشید. همچنین توصیه می شود مراقبت از اندولیفت صورت را فراموش نکنید تا دوران نقاهت کوتاهی را بدون عوارض جدی و آزاردهنده سپری کنید.

برای آشنا شدن با بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

اندولیفت صورت چه نتایجی دارد ؟

اندولیفت، از طریق تسطیح امواج لیزر در زیر پوست و همچنین عضلات، سلول های کلاژن ساز در ناحیه تحت درمان را تحریک می کند. این کار باعث می شود خطوط سطحی ایجاد شده روی پوست از بین برود و از این رو مشکل افتادگی پوست حل می شود. تحت تاثیر این موارد می توان یک سری نتایج مثبت دیگر را در اندولیفت صورت مشاهده کرد. از نتایج اندولیفت صورت می توان به زاویه سازی فک و صورت، از بین بردن غبغب، درمان افتادگی و شل شدگی پوست، از بین بردن غبغب، کم شدن چین و چروک صورت اشاره کرد.

عوارض اندولیفت :

روش اندولیفت به دلیل ماهیت کم تهاجمی عوارض بسیار کمی دارد. هیچ عارضه جانبی جدی وجود ندارد، عوارض جانبی خفیف به ندرت دیده می شود و اکثر عوارض جانبی بخشی از روند طبیعی التیام و ترمیم پوست پس از درمان است. عموما زمانی که اندولیفت در مراکز نامعتبر انجام می شود شاهد عوارض هستید. تورم، قرمزی یا کبودی جزئی از عوارض طبیعی اندولیفت است که پس از چند روز به طور کامل از بین می رود.

آیا اندولیفت بهترین روش جوان سازی پوست است ؟

اندولیفت یکی از موثرترین و کم خطرترین روش های جوان سازی پوست است. اما نمی توان گفت که بهترین روش است. به عنوان مثال روش کربوکسی تراپی برای درمان خطوط ریز صورت بسیار موثر است اما برای چین و چروک های عمیق استفاده از هایفوتراپی توصیه می شود. یا شاید تزریق ژل برای جوان سازی پوست شما مناسب تر از اندولیفت باشد. پزشک متخصص با بررسی علت چین و چروک، افتادگی می تواند بهترین روش جوان سازی را توصیه کند.

عملکرد لیزر اندولیفت :

هر جسم بسته به ویژگی های فیزیکی اش پرتوهایی با طول موج های متفاوت جذب می کند. به عنوان مثال، ما به خوبی می دانیم که رنگ سیاه در خورشید بیشتر از رنگ سفید  گرم می شود. بنابراین پرتوهای نور دارای انرژی هستند و اگر توسط جسمی جذب شوند آن انرژی را به جسم منتقل می کنند که در مورد نور خورشید باعث گرم شدن جسم می شود. به عنوان مثال، در گیاهان، نور توسط رنگدانه هایی به نام سبزینه جذب می شود که انرژی نور را به انرژی بیولوژیکی تبدیل کرده و از آن برای فتوسنتز استفاده می کنند.

در اندولیفت هدف، بافت چربی و بافت همبند در لایه های پوست است. از نظر بافت شناسی، پوست ما دارای سه لایه است: اپیدرم، درم و هیپودرم. لایه میانی و زیر جلدی شامل بافت همبند، فیبرهای کلاژن، چربی، عروق خونی و اعصاب است.

چربی و اجزای هدف بافت همبند پرتوهای نور با طول موج مشخص را جذب می کنند و بقیه را منعکس می کنند. طول موج 1470 نانومتر استفاده شده در دستگاه اندولیفت توسط این چربی و بافت همبند جذب شده و دمای محلی آن ها را افزایش می دهد. در عین حال، سایر بافت ها آسیب نمی بینند. در واقع، در اندولیفت، از پرتو نوری استفاده می شود که فقط بر بافت‌های هدف ما تأثیر می‌گذارد.

بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب

برای انتخاب بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب باید دقت زیادی داشته باشید و از دکتر خود اطمینان کامل را داشته باشید زیرا انتخاب بهترین دکتر می تواند باعث نتیجه بهتر در جراحی شما شود. بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب دارای خصوصیات و ویژگی هایی است که در ادامه با آن آشنا می شوید :

 • داشتن دانش و آگاهی
 • تجربه و مهارت
 • مجهز و به روز بودن
 • داشتن وجدان و اخلاق حرفه ای

بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب

کلام آخر

برای انجام اندولیفت صورت سعی کنید از افراد با تجربه کمک بگرید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. در انتخاب بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب دقت کنید و به مراقبت ها و دستورات پزشک خود با دقت گوش دهید و آن ها را انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
هزینه تزریق بوتاکس در شهرک غرب
نوشتهٔ بعدی
بهترین دکتر لیزر در شهرک غرب سال 1401 ❤️

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست