رفع گودی زیر چشم

یکی از بهترین روش های رفع گودی زیر چشم تزریق ژل و چربی می باشد ، تزریق ژل و چربی نیازمند دانش و مهارت بسیار بالایی در این زمینه دارد ، دکتر میر احد موسوی با ارائه خدمات کاشت مو مانند کاشت مو طبیعی،  کاشت ابرو،  کاشت ریش و سیبیل و همچنین خدمات زیبایی اعم از تزریق چربی،  زاویه ساز ی صورت،  اصلاح فرم بینی ،  برجسته سازی صورت،  اصلاح خط خنده،  پر کردن شقیقه ها،  برجسته سازی گونه و ایجاد خط گونه ، رفع گودی زیر چشم ، اصلاح کوچکی چانه،  تزریق ژل و  تزریق بوتاکس،  بوتاکس رفع تعریق ، رفع غبغب ، مزوتراپی،  لیزر رفع جای لک و جوش،  لیفت صورت و آندولیفت توانسته است اعتماد بسیاری از مراجعه کنندگان را جلب نماید.

یکی از مهم ترین کاربرد هایی که تزریق ژل دارد این است که می تواند برای چین و چروک های صورت و مهم تر از آن برای رفع گودی زیر چشم نیز استفاده می شود ، ژل های تزریق شده در زیر چشم به دلیل استفاده از اسید هیالورونیک در مواد تشکیل دهنده آن موجب از بین رفتن حلقه های ایجاد شده در زیر چشم فرد و همچنین موجب رفع گودی های به وجود آمده به دلیل نازک شدن پوست می شوند ، تزریق ژل به زیر چشم ها به دلیل تحریک ناحیه هدف می تواند کمی موجب تحریک کلاژن های پوست در صورت افراد شود که موجب جوانسازی و روشن شدن پوست صورت در افراد می شود .

رفع گودی زیر چشم

تزریق ژل و یا چربی در دراز مدت موجب از بین رفتن نقص های پوستی و همچنین صافی پوست در افراد می شود ، تزریق ژل به نواحی زیر چشم که دارای سیاهی و گودی هستند موجب افزایش حجم زیر چشم ها و همچنین روشن تر شدن این نواحی و از بین رفتن چین و چروک های صورت می شود ، طبیعتا از بین رفتن چین و چروک ها موجب می شود که فرد ظاهری کاملا جدید و زیبا را داشته باشد .

ماندگاری تزریق چربی به زیر چشم

به طورکلی استفاده از ژل ها و فیلر ها برای پر کردن گودی زیر چشم به عنوان یک درمان کم هزینه ، مناسب و سریع برای افراد می باشد که توسط بسیاری از پزشکان متخصص برای افراد انجام می شود ، با این وجود به این نکته توجه داشته باشید که مانگداری ژل ها معمولا به مدت یک یا دو سال می باشد و این در حالی است که تزریق چربی به زیر چشم ها می تواند به مدت 10 سال و یا حتی بیشتر برای رفع گودی زیر چشم ها ماندگار باشد .

یکی از روس های ماندگار درمان گودی زیر چشم ها تزریق چربی به گودی زیر چشم ها می باشد که یک روش ماندگاری و مطمئن برای رفع فرورفتگی ها و کبودی های زیر چشم می باشد ، حالا تشخیص اینکه کدام یک از این روش ها برای شما مناسب تر می باشد به معاینه و مشورت پزشک جراح کاملا بستگی دارد ، همچنین ممکن است که روش های دیگری هم در کنار تزریق چربی و یا ژل به شما پیشنهاد شود که نتیجه جوان سازی صورت شما را بهبود بخشد .

عوامل ایجاد گودی زیر چشم

فرو رفتگی چشم ها اغلب یک مشکل پزشکی به شمار نرفته و می تواند عوامل احتمالی بسیاری داشته باشد. مانند:

  • پیری
  • ژنتیک
  • کمبود خواب
  • کمبود آب بدن
  • حساسیت ها
  • مصرف سیگار
  • کاهش وزن شدید
  • عفونت های سینوسی
  • قرار گیری در معرض نور خورشید

عوامل ایجاد گودی زیر چشم

عوارض تزریق ژل زیر چشم

انجام این روش زیبایی باید توسط متخصص زیبایی انجام شود تقریبا هیچ عوارضی را برای افراد به همراه نخواهد داشت ،برای تزریق ژل از سورن های مخصوص استفاده می شود که احتمال کبودی محل ورود سوزن را برای چند روز در صورت افراد باقی می ماند اما تزریق با کانولا این مشکل را به طور کامل حل کرده است  ، تزریق ژل اثر خود را بلافاصله بعد از تزریق در صورت افراد نشان می دهد ولی به مدت دو هفته زمان لازم است تا اثر نهایی آن در صورت افراد ظاهر شود .

بهترین دکتر برای تزریق فیلر زیر چشم

یکی از بیشترین و مهم ترین سوالاتی که از سمت افرادی که قصد انجام  این روش را دارند پرسیده می شود این است که چگونه باید یک دکتر خوب برای تزریق ژل و چربی در زیر چشم را پیدا کنیم . دکتر میر احد موسوی متخصص پوست مو و زیبایی ، لیزر و کاشت مو می باشند . جناب دکتر موسوی با سابقه 20 ساله ، عضو انجمن متخصصین پوست و موی ایران می باشند و بعنوان بهترین دکتر در حوزه ی زیبایی و لیزر خدمات درمانی و زیبایی با کیفیت بالا ارائه میکند.

فهرست