بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بوتاکس و مراقبت های آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امروزه بسیاری از خانم ها و آقایان از وجود چین و چروک بر روی صورت خود، بسیار ناراحت و غمگین می باشند و برای رسیدن به جوان سازی چهره و هم چنین افزایش اعتماد به نفس دست به اقدامات بسیاری می زنند و در اغلب مواقع با شکست مواجه می شوند، از این رو ما در این مقاله شما را با تزریق بوتاکس که منجر به کاهش چین و چروک می شود آشنا می کنیم و اطلاعات مفیدی در این رابطه در اختیار شما می گذاریم.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس روش کم تهاجمی است که از سم بوتولونیوم نوع A تشکیل شده و به کمک سوزن های تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب، عضلات صورت را به طور موقت فلج می کند و با پر کردن چاله های صورت موجب کاهش چین و چرک و در نهایت منجر به جوان سازی صورت می شود.

مراحل تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از اساسی ترین روش ها در جوان سازی چهره و هم چنین کاهش چین و چروک صورت می باشد و در صورتی که توسط بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب انجام شود، نتیجه بسیار مطلوب تری را به عمل خواهد آورد.

تزریق بوتاکس به وسیله سوزن های مخصوص بوتاکس و بسیار نازکی انجام می شود که مواد بوتاکس را مستقیما به عضلات درگیری که سبب چین و چروک شده اند و هم چنین دیگر نواحی که نیاز به بوتاکس دارد از جمله خط اخم و خط خنده را تزریق می کند.

مراحل انجام بوتاکس به طور تقریبی 10 دقیقه زمان می برد و در اکثر مواقع نیازی به بی حس کردن موضع ندارد. اما اگر فردی حساس باشد و نسبت به درد ناچیز هم عکس العمل نشان دهد، بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب برای ایشان از پماد بی حسی استفاده می کند.

مراحل تزریق بوتاکس

ویژگی های بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب

یکی از مهم ترین اقدامات در انجام زیبایی و جوان سازی پوست، شناسایی و انتخاب بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب می باشد. به این دلیل که در صورت مهارت نداشتن و بی تجربگی پزشک موردنظر، عوارض جبران ناپذیری پدیدار می شود که ممکن است تا پایان عمر فرد باقی بماند و از بین نرود، از این رو پیش از انجام تزریق بوتاکس بهتر است ملاک هایی را برای انتخاب پزشک متخصص در نظر بگیرید تا به راحتی دست به اقدام جوان سازی پوست بزنید و نگران مسئله ای نباشید. به همین سبب چند مورد از ویژگی های بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب را برای شما بیان می کنیم و از جمله این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 1.  باید مدرک تحصیلی متناسب با تخصص خود داشته باشد و این مدرک تحصیلی را از معتبر ترین مراکز و دانشگاه های کشور دریافت کرده باشد.
 2. دارای تجربه، سابقه و مهارت بسیار بالایی در انجام تزریق بوتاکس و جوان سازی پوست داشته باشد.
 3. اخلاق و رفتار مناسبی در برخورد با مراجعه کنندگان داشته باشد و با حفظ صبر و حوصله پاسخ تمامی سوالات مراجعین را بدهد.
 4. بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب نیاز است که در کارنامه نمونه کاری خود، بالاترین آمار بهبودی و رضایت قلبی مراجعین را به ثبت رسانده باشد.
 5. اولویت پزشک متخصص نتیجه بخشی هر چه بیشتر بوتاکس و رضایت قلبی مراجعه کنندگان باشد و برای جنبه های مالی تلاشی نکند.
 6. مطب بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب از نظر موقعیت مکانی در محل مناسبی قرار گرفته باشد و رفت و آمد به آن جا به سادگی انجام شود.
 7. محیط مطب یا کلینیک ایشان، کاملا پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی و سر و صدا باشد.

اقدامات پیش از تزریق بوتاکس

 •  یک هفته پیش از اقدام به این عمل، از مصرف داروهای رقیق کننده خون و ضد التهابی، ضد استروئیدی از قبیل قرص های آسپیرین و ایبوپروفن ها پرهیز کنید، به این دلیل که استفاده از این دارو ها منجر به لخته شدن خون می گردد و در نهایت میزان کبودی بعد از تزریق را افزایش می دهد.
 • یک هفته قبل از بوتاکس، نباید صورت خود را اصلاح کنید و این ممنوعیت راجع به تمامی محصولات موبر هم چون بند انداختن، شیو کردن، کرم های موبر و وکس و … می باشد.
 • بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب از شما می خواهد تا در صورتی که پوست تان دچار آفتاب سوختگی شده باشد، ابتدا باید آن را برطرف نمایید و سپس اقدام به بوتاکس کنید.
 • 24 ساعت قبل از اقدام به عمل، از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی خودداری نمایید، به این دلیل که الکل فرایند گردش خون را دچار اختلال می کند و در نتیجه بهبود کبودی ها و یا خون مردگی های پس از تزریق را با مشکل مواجه می کند.
 • در صورتی که دچار بیماری های خاصی چون انعقاد خون می باشید و یا سابقه حساسیت به سم بوتولیسم را دارید، ضروری است که در زمان مشاوره با پزشک خود در میان بگذارید.
 • در صورتی که پوست حساسی دارید و یا نسبت به درد مقاومت کمی دارید، بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب برای شما قرص های استامینوفن تجویز می کند.
 • اگر سابقه تبخال را دارید، بهتر است در زمان مشاوره به پزشک متخصص اطلاع دهید.

اقدامات پیش از تزریق بوتاکس

اقدامات پس از تزریق بوتاکس

بعد از انجام تزریق بوتاکس بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب برای مراقبت های پس از بوتاکس به شما توصیه هایی می کند و از جمله این مراقبت ها به شرح زیر می باشد:

 1. به مدت پنج ساعت پس از تزریق بوتاکس به شما توصیه می شود که از آب زدن بخش مورد نظر و آرایش کردن صورت خودداری نمایید.
 2. در روز تزریق، بهتر است که تا حد امکان سر را خم نکنید و دولا نشوید و هفت الی هشت ساعت پس از تزریق دراز بکشید و یا بخوابید.
 3.  از ماساژ دادن و خارش قسمت تزریق شده جدا پرهیز کنید.
 4. تا حد امکان در مقابل نور خورشید قرار نگیرید و در مواقع ضروری از عینک آفتابی استفاده کنید.
 5. تا چند ساعت پس از تزریق از مصرف دخانیات و مایعات الکلی اجتناب نمایید.
 6. تا سه روز بعد از تزریق، از کارها و فعالیت های سنگین و طاقت فرسا دوری نمایید و سعی کنید ورزش نکنید و در صورت ضرورت ورزش سبک نمایید.
 7. اثر بوتاکس از 48 ساعت بعد از تزریق شروع می شود و ممکن است تا دو هفته برای اثردهی کامل طول بکشد.
 8. اگر کبودی و یا التهابی مشاهده کردید، توصیه می شود از کمپرس یخ استفاده کنید.
 9. بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب به شما توصیه می کند در صورت وجود سردرد از قرص استامینوفن استفاده نمایید.
 10. تزریق بوتاکس عمل بسیار سبکی می باشد به قدری که شما می توانید پس از تزریق به راحتی به فعالیت روزمره خود ادامه دهید و نگران پیامد و عارضه ای نباشید.

برای رفع چه عارضه هایی می توان از تزریق بوتاکس استفاده نمود؟

به صورت کلی می توان گفت که تزریق بوتاکس برای رفع تمامی چین و چروک های موجود در صورت و بدن کاربرد دارد. از این رو بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب از این عمل برای از بین بردن خطوط پیشانی، خط اخم بین دو ابرو، خط خنده، خطوط دور چشم و سایر خطوط ایجاد شده در صورت و هم چنین در بالا بردن نوک بینی،بالا کشیدن لب بالا، رفع چروک های روی گردن، دست ها و پاها نیز تاثیر گذار می باشد.

لازم به ذکر است که از بوتاکس برای تغییر دادن زاویه صورت، برجسته کردن گونه ها، تغییر در شکل ابروها و پلک ها و هم چنین در درمان سردردهای میگرنی، اسپاسم عضلات گردن، درمان مثانه پرکار و کاهش تعریق بدن نیز کاربرد دارد.

برای رفع چه عارضه هایی می توان از تزریق بوتاکس استفاده نمود؟

ممنوعیت تزریق بوتاکس مربوط به چه کسانی است؟

بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب از افراد با شرایط زیر می خواهد تا برای مدتی یا همیشه از تزریق بوتاکس صرفه نظر کنند. از جمله این افراد شامل موارد زیر می باشد:

 • خانم های باردار و شیرده.(لازم به ذکر است که خانم های شیرده پس از شش ماه می توانند تزریق بوتاکس انجام دهند.)
 • افراد مبتلا به بیماری های عصبی و عضلانی هم چون بیماری نفروپاتی، بیماری ام اس و نارسایی کلیه بسیار خطرناک می باشد و این افراد هرگز نباید بوتاکس تزریق نمایند.
 • رده های سنی بین زیر 18 سال و بالای 75 سال نباید تزریق بوتاکس را انجام دهند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی شدید می باشند نیز نباید این عمل را انجام دهند.
 • اشخاصی که دارای عفونت فعال و ضعف بسیار می باشند و هم چنین در صورت وجود تبخال فعال در قسمت مورد تزریق نیز امکان تزریق بوتاکس عملی نمی باشد.
 • در صورت مصرف داروهای ضد انعقادی و یا رقیق کننده خون امکان تزریق بوتاکس وجود ندارد، مگر اینکه تحت نظر پزشک متخصص باشید و ایشان را از مصرف داروی خود مطلع سازید.
 • اگر دچار فلج عضلانی می باشید نیز نباید تزریق بوتاکس را انجام دهید.
 • در صورتی که دارای خطوط عمیق و هم چنین چین و چروک بسیار عمیقی باشید، این تزریق زیاد برای شما کار آمد نخواهد بود. با این وجود بهتر است نظر پزشک موردنظر را نیز جویا شوید.

عوارض بوتاکس

عوارض اصلی بوتاکس که موقتی و گذرا می باشد، مشابه بیماری سرماخوردگی است و شامل سردرد و درد ناچیز در قسمت تزریق شده می باشد.

طبقه آمار به دست آمده به ندرت مشاهده شده که تزریق بوتاکس در چهار الی پنج درصد مراجعین منجر به افتادگی پلک می شود که این عارضه در پی تخصص نداشتن پزشکی که تزریق را انجام داده، صورت می گیرد. بنابراین برای اجتناب از هرگونه عارضه ای، بسیار ضروری می باشد که این عمل را نزد بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب انجام دهید تا از بروز چنین مشکلاتی خودداری به عمل آورید.

لازم به ذکر است که در موارد بسیار نادری، این امکان وجود دارد که پس از تزریق، سم بوتاکس در کل بدن پخش شود و در عوارضی را به دنبال بیاورد، از این رو در صورت مواجه شدن با علائم زیر سریعا با پزشک موردنظر تماس حاصل فرمایید:

 • مشکلاتی که در نفس کشیدن پدید آید.
 • مشکل در بینایی ایجاد شود.
 • کنترل ادرار را نداشته باشید و بی اختیاری ادرار پدید آید.
 • در بلعیدن غذا اختلال ایجاد شده باشد و یا در تکلم مشکلاتی به وجود آید.
 • ضعف عضلانی به طور پیوسته داشته باشید.

عوارض بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس بر پایه عوامل بسیاری متغیر می باشد که از جمله این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

 1. قیمت تزریق بوتاکس به نوع برند بوتاکس بستگی دارد و با توجه به قیمت روز، متغیر می باشد. از انواع برند بوتاکس می توان به گرانترین آن یعنی برند دیسپورت و در مرتبه بعدی برندهای نورونوکس و مسپورت اشاره نمود. به طور کلی می توان گفت که هر چه برند مورد استفاده در تزریق بوتاکس گرانتر باشد، هزینه بوتاکس نیز گرانتر می شود.
 2. دستمزد پزشکی که تزریق بوتاکس را انجام می دهد و هم چنین کلینیکی که در آن تزریق بوتاکس صورت می گیرید نیز مهم می باشد.
 3. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت بوتاکس این است که چه مقدار دوزی به کار گرفته شده باشد. این مقدار دوز بوتاکس به میزان عمق خطوط و شدت چین و چروک بستگی دارد و هر چه دوز مورد استفاده در تزریق بوتاکس بیشتر باشد، مسلما هزینه آن نیز بالاتر می رود.
 4. آخرین عامل موثر بر هزینه تزریق بوتاکس، قسمت یا بخش تحت درمان می باشد. با توجه به محل موردنظر برای تزریق، قیمت بوتاکس متغیر می باشد. برای مثال قیمت تزریق بوتاکس برای رفع خطوط اخم بین دو ابرو با قیمت تزریق بوتاکس به منظور از بین بردن چین و چروک صورت متفاوت می باشد. بنابراین هر چه محل انتخابی نیاز به دوز بیشتری باشد، هزینه بوتاکس نیز بیشتر می شود.

 

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گذاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی نمودید، امیدواریم مطالب گفته شده راجع به بهترین دکتر تزریق بوتاکس در شهرک غرب برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب می توانید به مقاله قبلی ما مراجعه نمایید و در صورت داشتن سوال، انتقاد و یا پیشنهاد با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشتهٔ بعدی
بهترین دکتر کاشت ابرو در شهرک غرب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست