بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب

بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب آشنا کنیم. با افزایش سن پوست دچار افتادگی می شود و زیبایی خود را از دست می دهد که بیشتر افراد از این موضوع رنج می برند و می خواهند پوستی شاداب و جوان داشته باشند. امروزه با پیشرفت علم می توانید این مشکلات را برطرف کنید. یکی از این روش های لیفت غبغب است که با این روش می توانید از دست پوست هایی که شل شده و چربی های اضافه خلاص شوید. در ادامه برای آشنا شدن با لیفت غبغب همراه ما باشید.

لیفت غبغب چیست ؟

امکان دارد غبغب با بیشتر شدن سن و از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست به وجود بیاید اما در برخی از موارد چاقی و کاهش وزن و یا موارد ارثی می تواند باعث به وجود آمدن غبغب شود. پرخوری، سیگار کشیدن، نور خورشید و آلودگی های محیطی می تواند باعث سریع تر بودن روند پیری و از بین رفتن حالت ارتجاعی و به وجود آمدن غبغب می شود.  از لیفت غبغب برای از بین رفتن غبغب و جمع کردن پوست این نواحی می توان استفاده کرد. این اتفاق باعث ظاهر زاویه چانه و خط فک در چهره شما می شود و طبیعی به نظر می رسد. در اکثر موارد لیفت غبغب موجب می شود که صورت شما جمع تر به نظر برسد.

یکی از نکته های مهم در افرادی که می خواهند لیفت غبغب انجام دهند سلامت آن ها است. پوست غبغب در اثر بالا رفتن سن شل می شود و افتاده می شود و می توانید از روش های لیفت غبغب برای از بین رفتن افتادگی استفاده کنید. اگر در اثر کاهش .زن چربی های غبغب از بین رفته اما پوست جمع نشده شما می توانید لیفت غبغب انجام دهید.

لیفت غبغب برای افرادی که رژیم غذایی در آن ها تاثیر نداشته مناسب است. در بعضی از مواقع چربی های غبغب در برابر این موارد مقاومت می کند و از بین نمی رود و می توانید از لیفت غبغب با لیزر یا لیفت غبغب با جراحی استفاده کنید. لیفت غبغب می تواند برای افرادی که می خواهند چهره خود را شاداب و جوان کنند و زاویه فک داشته باشند و پوست های چین و چروک گردن را از بین ببرند روشی مناسب است.

لیفت غبغب چیست ؟

روش های لیفت غبغب

لیفت غبغب می تواند با استفاده از روش های بدون جراحی یا با جراحی انجام داد. هر کدام از این روش ها برای افراد خاصی استفاده می شود به همین خاطر پزشک قبل از انجام لیفت غبغب شما را معاینه می کند تا اطمینان داشته باشد که کدام روش برای شما مناسب تر است. در ادامه با روش های لیفت غبغب آشنا می شوید :

لیفت غبغب با هایفوتراپی :

هایفوتراپی غبغب یکی از روش های جدید است که اکثر افراد از آن شناخت کافی ندارد و به این دلیل شایعات زیادی را در این باره باور می کنند و از این روش می ترسند. شایعاتی مانند جای سوختگی و زخم در پوست و به وجود آمدن حساسیت هایی در این باره است که نباید این موارد را باور کنید. در هایفوتراپی غبغب امواج فراصوت با شدت بالا سلول‌های پوستی را گرم می کند و آن‌ها را جمع می‌کنند.  اگر غبغب در اثر افتادگی پوست به وجود آمده باشد از بین می رود. این روش گرم شدن سلول‌های پوستی موجب  تحریک آن‌ها می شود و تولید کلاژن را بیشتر می کند. جمع شدن کلاژن‌ها در گردن و زیر چانه پوست محکم می شود و خاصیت ارتجاعی خود را به دست می‌آورد.

لیفت غبغب با ساکشن :

در اکثر موارد در بخش زیر چانه و روی گردن چربی اضافی وجود دارد که باعث به وجود آمدن چانه ای مضاعف می شود که به آن غبغب می گویند. غبغب می تواند به دلایل متفاوتی مانند عوامل ارثی، آناتومی و موقعیت مجاری هوای به وجود می آید. ساکشن غبغب می تواند ظاهر گردن، چانه و خط فک را بهتر کند. ساکشن غبغب با یک برش بسیار کوچک انجام می شود که جای زخم آن دیده نمی شود و نتیجه ای طبیعی به وجود می آورد. ساکشن و از بین رفتن غبغب را می توان با دیگر روش های جراحی زیبایی در ناحیه چانه و گردن از جمله لیفت گردن، سفت کردن عضلات گردن و پروتز چانه نیز ترکیب کرد و نتیجه بهتری گرفت. ساکشن غبغب و گردن در واقع یک بخش استاندارد از لیفت صورت است.

لیفت غبغب با لیزر :

یکی از روش های غیر تهاجمی برای از بین رفتن غبغب و مشخص کردن خط فک لیفت غبغب با لیزر است. در این روش با استفاده از لیزر چربی ها و پوست های اضافه از بین می رود و پوست شما صاف می شو. لیفت غبغب با لیزر جایگزین مناسب برای لیفت غبغب با جراحی است. لیفت غبغب با لیزر چربی های اضافه زیر پوست آب می شود و با استفاده از امواج فراصوت افتادگی پوست از بین می رود. این روش یکی از بهترین روش ها برای جوان سازی پوست و از بین رفتن خط اضافه و چین و چروک های ناحیه غبغب است.

چربی های آب شده چند روز بعد از لیزر با استفاده از سیستم زهکشی از بدن خارج می شود و بعد از خارج شدن چربی های اضافه امواج اولتراسونیک تولید کلاژن پوست را تحریک می کند و باعث از بین رفتن افتادگی پوست می شود. این اتفاق باعث جوان سازی پوست می شود و غبغب را از بین می برد. لیفت غبغب 30 دقیقه زمان نیاز دارد. این کار نیاز به استفاده از مواد بی حسی کننده ندارد و نتیجه این روش بعد از لیفت دیده می شود و نتیجه آن بعد از یک هفته قابل مشاهده است.

تعداد جلسات برای از بین رفتن غبغب با لیزر را پزشک تعیین می کند اما برای بیشتر افراد این کار در 4 جلسه کوتاه 30 دقیقه‌ای انجام می‌شود. بعد از لیفت غبغب با لیزر نیازی به استراحت نیست و می‌توانید بعد از انجام عمل فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید. سعی کنید بعد از لیفت تا مدتی فعالیت های سنگین انجام ندهید. ماندگاری نتایج لیفت غبغب با لیزر زیاد است. با رعایت رژیم غذایی و تغییر سبک زندگی می توانید نتیجه مناسبی از لیفت غبغب داشته باشید.

لیفت غبغب با جراحی :

لیفت غبغب با جراحی با بیهوشی انجام می شود امام در بعضی از موارد پزشک امکان دارد از بی حسی استفاده کند. برای لیفت غبغب با جراحی برش هایی در پشت و جلو گوش داده می شود و توسط این برش ها ماهیچه های گردن و زیر چانه و بافت های زیر پوست به سمت بالا کشیده می شود تا غبغب هموار شده و چین و چروک های این ناحیه از بین برود. برش های به وجود آمده در روش جراحی ظریف و باریک است. این برش ها در ناحیه هایی صورت می گرد که کمتر دیده شود. بعد از جراحی آثار بخیه در چهره دیده نمی شود و کمی بعد از کشیدن بخیه ها جای آن دیده نمی شود.

جراحی لیفت غبغب 2 ساعت طول می کشد و بعد از آن نیا ز به بستری در بیمارستان ندارد. به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی به تنهایی نمی توانید کارهای خود را انجام دهید و باید فردی را انتخاب کنید تا از شما مراقبت کند. دوره نقاهت این روش کوتاه است و نتیجه آن بعد از سه هفته دیده می شود. پزشک برای ثبت کردن نتیجه و جلوگیری از وارد شدن فشار به غبغب تا چند روز استفاده از گردنبند طبی را به شما توصیه می کند. ماندگاری لیفت غبغب با جراحی طولانی است. اگر شما به پزشکی متخصص و ماهر مراجعه کنید  و دستورات پزشک را انجام دهید نتیجه مناسبی از لیفت خود می گیرد.

لیفت غبغب با ورزش :

با استفاده از بعض از ورزش های صورت غبغب را می توان جمع کرد و از بین برد. این ورزش ها در افراد جوان که افتادگی کمی یا غبغب کوچکی دارند کارساز است. افراد با غبغب بزرگ یا افتادگی شدید باید به فکر استفاده از روش های دیگر باشند. برای این کار دهان خود را ببندید و لب پایینی را به سمت بالا بکشید. این کار را به حدی انجام دهید که کشش را در چانه خود احساس کنید. برای لیفت غبغب با ورزش این حرکت را هرروز چند بار در سه ست 15 ثانیه‌ای انجام دهید.

روش های لیفت غبغب 

لیفت غبغب با تزریق ژل :

غبغب یکی از مشکلاتی است که هم خانم ها و هم آقایان این مشکل را دارند. انباشته شدن بافت چربی در زیر چانه یکی از عواملی است که باعث به وجود آمدن غبغب می‌شود. در گذشته برای از بین بردن غبغب عمل‌های جراحی گرانی انجام می‌شد اما امروزه با استفاده از درمان‌های جدیدی مثل تزریق ژل کیبلا می‌توان این مشکل را از بین برد. کیبلا دارویی است که برای درمان و کم شدن غبغب مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است. عوارض این درمان کم است و میزان موفقیت و تاثیرگذاری آن زیاد است.

لیفت غبغب با نخ :

این روش یکی از روش های غیر تهاجمی برای لیفت غبغب است که در مدت زمان 30 تا 45 دقیقه و با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد. در این روش از نخ های PDO  استفاده می شود و این نخ ها همان نخ های بخیه قابل جذب هستند که از اسید پلی اتیلن تشکیل شده و به همین دلیل ماندگاری لیفت غبغب با نخ بین 1 تا 2 سال و حتی بیشتر است. برای انجام این روش نخ‌ها با استفاده از سوزن‌های ظریفی از ناحیه های مشخص شده وارد شده و پوست ناحیه غبغب را به اندازه موردنیاز می‌کشند. این کار باعث می‌شود که میزان تولید کلاژن در پوست بیشتر شده و پوست حالت ارتجاعی خود را به دست آورد. این عمل افتادگی ناحیه غبغب از بین رفته و چهره جوان‌تر و لاغر تری دارید.

سوزن های مورد استفاده در این روش ظریف است و زخم های آن به شکل روزنه های ریزی دیده می شود که چند روز بعد از عمل از بین می رود. این روش دوران نقاهت زیادی ندارد و بعد از لیفت می توانید فعالیت های روانه خود را انجام دهید. این نخ ها از زری پوست رد می شود و آسیبی به بافت یا اعصاب صورت نمی رساند. این روش یکی از کم ریسک ترین روش ها برای لیفت غبغب است.

بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب

یکی از مهم ترین مرحله ها در انجام زیبا سازی پوست انتخاب پزشک مناسب که می توانید نتیجه مناسبی داشته باشد. مراجعه به پزشک بی تجربه هیچ نتیجه مثبتی ندارد و باعث هدر رفتن وقت و هزینه شما می شود به همین دلیل باید در انتخاب پزشک دقت کنید. می توانید از افرادی که قبلا از این روش استفاده کردند می توانید کمک بگیرید. در ادامه با بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب آشنا می شوید :

  • سابقه درخشان در درمان مشکلات پوست و زیبایی
  • تخصص در درمان بر اساس نوع غبغب و سن بیمار
  • صبوری و حوصله در درمان
  • مهارت در درمان با شیوه های مختلف
  • اخلاق حرفه ای
  • مجهز بودن کلینیک پوست به دستگاه های مدرن

دلیل به وجود آمدن غبغب چیست ؟

یک خط گردن سفت و محکم در زیر چانه، ظاهری جوان به افراد می دهد. بعضی از افراد در ناحیه گردن و زیر چانه کمی چربی دارند و این باعث چاق تر دیده شدن افراد می شود و باعث کاهش اعتماد به نفس و زیبایی می شود. بعضی از دلایلی وجود دارد که باعث ایجاد غبغب می شود که در ادامه به آن می پردازیم :

ژنتیک :

اگر در خانواده شما فردی باد که دچار این مشکل باشد امکان دارد شما هم به آن مبتلا شوید و این یکی از دلایل به وجود آمدن غبغب است.

افزایش سن :
با بیشتر شدن سن  امکان دارد حجم عضلات کمتر شود و باعث ایجاد غبغب شود. تنها دلیلی که بیشتر وقت ها در افراد مسن دیده می شود افتادگی عضلات و پوست است.

اضافه وزن و چاقی :
چربی در زیر چانه به دلیل بیشتر شدن وزن تجمع بیشتری دارد و افرادی که چربی زیادی در بدن دارند تجمع چربی در زیر چانه آن ها بیشتر است و با روش های لیفت غبغب می توان آن ها را از بین برد و درمان کرد.

عضلات پلاتیسما :
بافت نرم زیر پوست این ناحیه و عضلات گردن در اثر بیشتر شدن سن و انجام جراحی در این ناحیه دارد و با شلی و ضعیف شدن پوست و عضلات همراه باشند که جراحی غبغب می تواند به زیبایی گردن کمک زیبایی کند.

دلیل به وجود آمدن غبغب چیست ؟

کلام آخر

قبل از انجام لیفت غبغب سعی کنید بهترین پزشک و بهترین کلینیک را برای انجام این کار انتخاب کنید و با آگاهی کامل دست به انجام این روش بزنید. ممنون از اینکه تا آخر مقاله بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما درباره بهترین دکتر رفع غبغب در شهرک غرب در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین دکتر کاشت ابرو در شهرک غرب
نوشتهٔ بعدی
هزینه بلفاروپلاستی در شهرک غرب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست