هزینه اندولیفت در شهرک غرب

هزینه اندولیفت در شهرک غرب【سال 1401 ❤️】

ما در این مقاله سعی داریم شما را با با هزینه اندولیفت در شهرک غرب آشنا کنیم. انسان از قدیم به زیباتر و جوان‌تر شدن تمایل داشته و همواره سعی داشته نشانه‌های پیری را پنهان کند. با پیشرفت تکنولوژی و ظهور تکنولوژی لیزر، جوان سازی صورت آسانتر شده و روش های مختلفی برای زیباتر و جوانتر شدن صورت به وجود آمده است. یکی از این روش ها که از فناوری لیزر استفاده می کند اندولیفت است. یک روش موثر، با حداقل تهاجم و خطر است. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه اندولیفت در شهرک غرب با ما همراه باشید.

اندولیفت چیست ؟

اندولیفت یکی از روش‌های جوان‌ سازی پوست با لیزر است و به همین دلیل به لیزر اندولیفت معروف است که برای تحریک بافت‌های عمیق برای ساخت و تولید کلاژن جدید برای کم شدن افتادگی پوست استفاده می‌شود که بدون سوراخ کردن پوست تزریق می‌شود. با حداقل تهاجم و به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود و امروزه به یکی از پر تقاضا ترین خدمات در کلینیک ها و مراکز زیبایی تبدیل شده است که برای همه قسمت های صورت و بدن استفاده می شود و نتیجه ای مشابه لیفت دارد.

این سرویس ساده است و خطرات جراحی در بر ندارد و در کمتر از 2 ساعت گرما را به صورت فیبر نوری به اندازه 200 تا 300 میکرون یا 1 تار مو به زیر پوست می رساند و با لیفت پوست مواردی مثل چین و چروک و از بین رفتن چین و چروک پوست از بین می برد. این روش باعث کلاژن سازی پوست و کم شدن خطوط خنده، کاهش چربی موضعی در ناحیه کشاله ران، زاویه دار شدن فک و سفت شدن بافت گردن می شود.

اندولیفت چیست ؟

اندولیفت چگونه کار می کند ؟

اندولیفت در واقع نوعی لیزر در جوان سازی صورت، گردن و بدن است که با استفاده از فیبر نوری نازک که به منبع لیزر دیود 1470 نانومتری متصل است، کار می کند. درمان اندولیفت به تنهایی یا همراه با سایر روش های جوان سازی از جمله هایفو امکان پذیر است. لیزر اندولیفت بر خلاف لیزر موهای زائد صورت در پوست نفوذ می کند. الیاف مورد استفاده برای صورت 200-300 میکرون و 400-600 میکرون برای بدن است.

فیبر به راحتی و بدون ایجاد برش مستقیماً در ناحیه زیرپوستی پوست وارد می شود. اندولیفت در واقع کاهش درم و تحریک تولید کلاژن و تحریک ساخت رگ های خونی جدید در پوست است. میکروفیبر با ورود به لایه های عمقی پوست به دلیل لیپولیز یا چربی سوزی به بهبود و لیفت نواحی یا مکان های مختلف تجمع چربی کمک می کند و افتادگی و چین و چروک این نواحی را بهبود می بخشد و از طرف دیگر با تحریک کلاژن سازی. منجر به استحکام و بهبود بافت پوست می شود.

اندولیفت با بازسازی عروق پوست به جوان سازی و بهبود ساختار سلولی کمک می کند. بنابراین کانتورینگ صورت منجر به شادابی و بهبود کیفیت پوست می شود. از نظر فیزیکی، هر جسمی با توجه به خصوصیات فیزیکی خود، محدوده مشخصی از طول موج ها را جذب می کند. در اندولیفت چربی و بافت همبند، گیرنده های طول موج به بافت تابش می کنند که با جذب طول موج گرما ایجاد می شود و باعث به بازسازی و شکل گیری بافت می شود در حالی که سایر بافت ها آسیبی نمی بینند.

موارد استفاده از روش درمانی اندولیفت

پرتو تابش شده با سرعت بسیار بالا باعث تحریک چربی سوزی موضعی یا لیپولیز می شود. شلی، چین و چروک و افتادگی پوست می تواند ناشی از تجمع مقادیر کم تا زیاد چربی در زیر پوست باشد. می تواند باعث اصلاح افتادگی کم تا خفیف پوست در ناحیه گردن، صورت و بازوها شود و یا فیبرهای کلاژن در پوست را تحریک کند.

افزایش فعالیت و عملکرد متابولیک ماتریکس خارج سلولی یکی دیگر از کاربردهای اندولیفت است. سلول های پوست در بستری به نام ماتریکس خارج سلولی قرار می گیرند که حاوی مواد مختلفی از جمله پروتئین ها نئوکلاژنز است که هر کدام فعالیت های خاصی را انجام می دهند. این روش درمانی باعث تحریک و فعال شدن واکنش های متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می شود که باعث بهبود ظاهر پوست از جمله زیبایی و طراوت آن می شود.

در نتیجه عبور و بازخورد پرتو اندولیفت با بافت پوست، انرژی تابیده شده به انرژی گرمایی تبدیل می شود. انرژی حرارتی تولید شده در بافت پوست، سیستم ایمنی بدن را فعال می کند تا گرمای بافت مورد نظر را از بین ببرد و این باعث افزایش خون رسانی و گردش خون در بافت هدف می شود که در نتیجه باعث به افزایش تغذیه پوست می شود.  ترمیم پوست و استحکام آن باعث تحریک لیپولیز سلول های چربی در ناحیه مورد نظر می شود که منجر به کاهش حجم بافت چربی و بافت لنفاوی می شود که یکی از مهم ترین عوامل افتادگی پوست در پوست است. اندولیفت باعث ایجاد کانتور و افزایش استحکام پوست در بافت هدف می شود.

اندولیفت چه کاربرد هایی دارد ؟

 • درست کردن زوایای صورت، گردن و بازوها
 • فعال سازی ساخت مجدد کلاژن ها و جوان سازی
 • سفت کردن سریع پوست
 • سفت سازی و جوان سازی پوست
 • تحریک سنتز کلاژن ها که اثر آن چند ماه بعد ایجاد می شود.
 • ذوب کردن چربی انباشته موضعی
 • از بین رفتن چربی های اضافی مانند چربی های زیر گردن
 • بیشتر شدن حرارت و تحریک ساخت عروق
 • فعال سازی عملکردهای متابولیک ماتریکس خارج سلولی

مدت زمان درمان اندولیفت :

مدت زمان مورد نیاز در این روش درمانی در همه متفاوت است و به تعداد ناحیه درمان، وسعت ناحیه درمان و مشکلات پوستی متفاوت افراد بستگی دارد و این که در کدام نواحی پوست استفاده شود متفاوت است. زمان لازم برای انجام اندولیفت کل صورت نیم ساعت است. فقط 5 دقیقه طول می کشد تا یک قسمت از صورت لیفت شود.

چه نواحی از پوست را با اندولیفت می توان درمان کرد ؟

گرمای ناشی از پرتو تابیده شده در این روش درمانی، سلول های چربی ناحیه تحت درمان را ذوب می کند و در عین حال باعث انقباض فوری پوست در ناحیه مداخله می شود. اندولیفت را می توان در سایر قسمت های بدن استفاده کرد، این نواحی عبارتند از : ماهیچه سرین، زانو، ناحیه داخلی ران و در برخی موارد مچ پا.

میزان ماندگاری درمان اندولیفت :

به همان اندازه که شلی و افتادگی پوست و چین و چروک های صورت بعد از انجام اندولیفت از بین می رود و فرد ذهن جوان شدن را دارد، ماندگاری آن مهیا است مثلاً اگر فردی اندولیفت را انجام داده باشد و احساس کند که 4 سال جوانتر شده است یعنی به اندازه روش اندولیفت روی پوست فرد ماندگاری دارد. روش اندولیفت نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست ماندگاری بیشتری دارد و به طور متوسط ​​حداقل 3 سال دوام می آورد.

اندولیفت چه مزایایی دارد ؟

اندولیفت مانند درمان های دیگر دارای مزایایی است که در ادامه به آن می پردازیم :

 • ایمنی بالای درمان
 • عدم ایجاد برش
 • حداقل تهاجم
 • بدون هماتوم
 • یک جلسه درمان
 • بدون خونریزی
 • دقت و درستی بالا
 • کوتاهی زمان ریکاوری

تعداد جلسات درمانی اندولیفت

در صورت عدم مشاهده نتیجه مطلوب ازندولیفت، می توان آن را برای بار دوم 12 ماه پس از اولین درمان در همان ناحیه تکرار کرد. با توجه به نوع و مشکل بیمار، متخصص پوست تعداد جلسات اندولیفت را تعیین می کند. بسیاری از بیماران بهترین متخصص اندولیفت ایران با یک عمل به نتایج مطلوب و مورد نظر خود دست یافتند.

تمام نتایج پزشکی در تمام درمان های زیبایی از فردی به فرد دیگر متفاوت است و تا حد زیادی به سابقه پزشکی بیمار بستگی دارد، از جمله سن، وضعیت سلامت، جنسیت، می تواند بر نتیجه و میزان موفقیت این روش درمانی تاثیر بگذارد. بنابراین لازم است در انتخاب و انجام این روش با متخصص پوست مشورت کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

تعداد جلسات درمانی اندولیفت

بعد از اندولیفت چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

بعد از اندولیفت باید مراقبت هایی را انجام دهید که از عوارض و خطرات بکاهید و نتیجه مناسبی دریافت کنید. به مدت 2 تا 3 روز پس از درمان با نظر پزشک می توانید از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید. از دارو و کرم تجویز شده توسط پزشک متخصص به طور مرتب استفاده کنید. تا 3 روز پس از درمان از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید. به مدت 24 ساعت از آرایش خودداری کنید.

سن مناسب برای انجام اندولیفت :

انجام این روش برای افراد بالای 18 سال محدودیت سنی ندارد، اما سن ایده آل برای بیماران جوان سازی بین 30 تا 50 سال است که شلی پوست خفیف تا متوسط دارند و سلول های پوست هنوز در بهترین شرایط خود برای تولید کلاژن هستند.

اندولیفت چه ویژگی هایی دارد ؟

برخی افراد امکان دارد بگویند که برگشت پذیری گزینه خوبی برای لیفت صورت نیست، اما برخی از افراد ممکن است از نحوه مراقبت از اندولیفت را دوست نداشته باشند. پس از گذشت چند سال پوست به تدریج به حالت اولیه خود باز می گردد، اما در جراحی اینگونه نیست و امکان دارد فرد بعد از جراحی از ظاهر خود راضی نباشد اما این روش غیر قابل برگشت است. بیهوشی یکی از خطرات مرتبط با جراحی است. در بسیاری از موارد شنیدید که بیهوشی باعث عوارض بسیاری و حتی مرگ شده است. اندولیفت نیازی به بیهوشی ندارد. چند روز برای جراحی و چند ساعت برای اندولیفت طول می کشد.

عوارض اندولیفت بسیار کمتر از جراحی است. در طی جراحی که تحت بیهوشی انجام می شود، فرد امکان دارد عوارض جبران ناپذیری را تجربه کند. پس از آن می تواند باعث خونریزی، عفونت و باز شدن بخیه ها در حین جراحی شود که البته این موارد نادر است. ریکاوری سریع یکی از ویژگی های خوب اندولیفت است، افراد پس از چند روز می توانند به زندگی روزمره بازگردند و نتایج لیفت صورت را مشاهده کنند، اما در جراحی چند هفته طول می کشد تا نتیجه مشخص شود.

عوارض و خطرات اندولیفت پوست :

عوارض اندولیفت پوست صورت و بدن به دلیل غیر تهاجمی بودن آن بسیار کمتر از روش های جراحی است و یا در برخی موارد عوارضی مشاهده نمی شود. اعمال جراحی در صورتی که این روش اصلاً چنین شرایطی را نداشته باشد با خونریزی، عفونت و بخیه همراه است و به سرعت بهبود می یابد و در کمترین زمان نتیجه قابل مشاهده خواهد بود.

برخی از عوارض این روش تورم، کبودی و قرمزی خفیف در محل درمان است که به مرور زمان از بین می رود و حتی ممکن است متوجه این عوارض نشوید. به طور کلی اگر قبل از هر اقدامی به پزشک متخصص مراجعه کنید، نکات قبل و بعد از درمان را رعایت کنید، علاوه بر اینکه هیچ عارضه ای مشاهده نمی کنید، نتایج ایده آلی خواهید گرفت.

جوان سازی با اندولیفت چه نتایجی دارد ؟

این روش یک تکنولوژی به روز است که با تحریک کلاژن سازی باعث لیفت صورت، کاهش عمق خط خنده و زاویه دار شدن فک و سفت شدن و صاف شدن پوست صورت یا بدن می شود. همچنین با از بین بردن چربی بدن می تواند باعث لاغری موضعی و سفتی بافت پوست شود.

همچنین پوست را ترمیم می کند و پوست را تغذیه می کند به گونه ای که با برخورد امواج لیزر به بافت بدن، انرژی نور به گرما تبدیل می شود و بدن در نتیجه تلاش برای کاهش دمای بافت گرم می شود. توسط رگ زایی و افزایش خون رسانی انجام می شود.

ایجاد بافت فیبروزی باعث تحریک تولید کلاژن و بازآرایی اسکلت پوست می شود که باعث جوان سازی پوست می شود. باعث کاهش چربی های موضعی در نواحی صورت و بدن می شود. افزایش کلاژن که باعث ترمیم و بازسازی پوست برای از بین رفتن برخی از عوارض پوستی می شود.

هزینه اندولیفت در شهرک غرب

اندولیفت مانند عمل های زیبایی دیگر قیمت ثابتی ندارد و هزینه این گونه خدمات به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه اندولیفت در شهرک غرب به محل درمان مثلا گونه، گردن، چانه و … که هر کدام شرایط و قیمت های متفاوتی دارند بستگی دارد. دستگاه ها و مواد مصرفی هر چه دستگاه ها مجهزتر و به روزتر باشند و کیفیت مواد بالاتر باشد هزینه ها بیشتر می شود. سطح مهارت و تجربه تیم درمان روی هزینه اندولیفت در شهرک غرب هم تاثیرگذار است. موقعیت جغرافیایی نقش مهمی در هزینه اندولیفت در شهرک غرب ایفا می کند، به عنوان مثال هزینه این خدمات در شهرها کمتر است زیرا مشتری کمتری دارد.

اندولیفت بهتر است یا جراحی لیفت ؟

در اندولیفت بیهوشی، جراحی، بستری شدن و دوره نقاهت وجود ندارد و جای زخم و بخیه وجود ندارد. اندولیفت نسبت به جراحی در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و خطرات و عوارض جراحی را ندارد. همچنین زمان بهبودی بسیار سریعتر است. در صورت عدم رضایت از اندولیفت، در صورتی که جراحی ها برگشت پذیر نبوده و در برخی موارد امکان ترمیم وجود نداشته باشد، امکان بازگشت وجود دارد.

هزینه اندولیفت در شهرک غرب

کلام آخر

قبل از انجام اندولیفت صورت از پزشکان متخصص پرس و جو کنید و با اطلاعات کافی دست به انجام این روش بزنید. سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب را برای انجام این روش انتخاب کنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
بهترین دکتر تزریق چربی در شهرک غرب در سال 1401 ❤️
نوشتهٔ بعدی
هزینه لیزر در شهرک غرب ❤️【سال 1401】

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست