هزینه تزریق چربی در شهرک غرب

هزینه تزریق چربی در شهرک غرب ❤️【سال 1401 】

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه تزریق چربی در شهرک غرب آشنا کنیم. همه انسان ها زیبا هستند  و به دنبال زیبایی می گردند. همه افراد دوست دارند ظاهری زیبا و جوان داشته باشند و به دنبال راه هایی برای جوان سازی پوست و شادابی هستند. با پیشرفت علم روش هایی ایجاد شده است که می تواند در این راه به بسیاری از افراد کمک کند. یکی از این راه ها تزریق چربی است که باعث بیشتر شدن حجم افتاده صورت و جوان سازی آن می شود. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه تزریق چربی در شهرک غرب با ما همراه باشید.

تزریق چربی چیست ؟

تزریق چربی به پوست صورت و بدن برای زیباسازی و جوان سازی مناسب است زیرا استفاده از روش های تهاجمی مانند لیفت صورت، لیفت ابرو یا سایر جراحی های زیبایی را به تاخیر می اندازد. با تزریق چربی صورت و بدن به جای استفاده از محصولات مصنوعی می توانید از بافت چربی بدن خود استفاده کنید که هیچ واکنش آلرژیکی ایجاد نمی کند.

روش پیری با کم شدن ضخامت پوست و کم شدن خاصیت ارتجاعی پوست به خاطر کم شدن کلاژن، اسید هیالورونیک و الاستین در پوست اتفاق می‌افتد و بافت زیرپوستی به تدریج کاهش می‌یابد و چین و چروک در نواحی مختلف صورت ظاهر می‌شود.

این چین و چروک ها می توانند در ناحیه مثل پلک ها، ناحیه چشم، گونه ها و شقیقه ها ظاهر شوند. تا هنگامی که این چین و چروک ها عمیق نباشند، در ناحیه خاصی می توان مشکل را تا حدودی با بوتاکس حل کرد، اما هنگامی که چین و چروک ها به صورت چین خوردگی در می آیند یا اصطلاح علمی آتروفی چربی زیرپوستی به جود می آید، بوتاکس دیگر جواب نمی دهد.

تزریق فیلرها که یکی از بهترین فیلرها است، زیرا در این روش بخشی از چربی بدن فرد برداشته می شود و قسمت دیگری از بدن پس از آماده سازی برای از بین رفتن آن تزریق می شود. چربی یک حجم دهنده طبیعی است که کاربردهای زیادی در پزشکی و زیبایی دارد. اگر به دنبال راه حلی تاثیر گذار و بدون عوارض برای از بین بردن علائم پیری هستید، شاید بهترین روش برای شما تزریق چربی به صورت و بدن باشد.

تزریق چربی چیست ؟

مراحل تزریق چربی :

تزریق چربی مراحلی دارد که در ادامه به آن می پردازیم :

برداشت چربی :

ابتدا متخصص باید چربی اضافی را از نواحی چرب بدن خارج کند. این مرحله بسیار حساس است و توسط لیپوماتیک، لیپوساکشن یا بادی جت انجام می شود.

خالص سازی چربی :

بعضی افراد معتقدند که چربی حذف شده به قسمت مورد نظر بدن تزریق می شود، اما اینطور نیست. در بدن چربی ها با ترکیبات خاصی مخلوط می شوند، بنابراین این ناخالصی ها باید قبل از تزریق جدا شوند. برای این منظور سانتریفیوژ برای بدست آوردن چربی خالص انجام می شود.

انتقال چربی :

در نهایت انتقال چربی انجام می شود. تزریق با استفاده از سرنگ های مخصوص انجام می شود و نیاز به مهارت بالایی دارد.  متخصص علاوه بر دانش حرفه ای، باید ظرافت زیادی در کار خود داشته باشد تا نتیجه تزریق ایده آل شود.

آیا تزریق چربی برای کم شدن وزن مناسب است ؟

روش تزریق چربی شامل تغییر شکل نواحی خاصی از بدن است، اما هدف از این روش کم شدن اندازه و خطوط بدن نیست. بلکه هدف تهیه چربی با حجم مناسب از بافتی است که در آن سلول های چربی به مقدار مناسب وجود دارد. تزریق چربی برای کم شدن وزن مناسب نیست. زیرا چربی کافی برای کم شدن وزن در این روش برداشته و جمع آوری نمی شود تا اندازه بیمار به اندازه کافی تغییر کند.

روش های تزریق چربی

تزریق چربی روش هایی دارد که در ادامه با ان آشنا می شوید :

بادی جت :

یکی از روش های پیشرفته تزریق چربی، روش بادی جت است. ابتدا استخراج چربی با استفاده از دستگاهی بر اساس فشار آب انجام می شود. فشار آب در ناحیه منبع چربی باعث جدا شدن ذرات چربی می شود و در نتیجه چربی به راحتی از بافت ها خارج می شود. این روش بسیار ایمن است و به راحتی انجام می شود.

دستی :

متخصص برای استخراج چربی به صورت دستی کار می کند. به این ترتیب ابتدا چند برش کوچک در سرچشمه ایجاد می کند و سپس با استفاده از سرنگ هایی که برای این منظور طراحی شده است، چربی را استخراج می کند.

میکروفت :

هنگامی که چربی از منبع استخراج می شود، ناخالص است و اندازه ذرات زیادی دارد. پس از تصفیه، متخصص ذرات چربی را می شکند. در نتیجه به شکل بهتر ناحیه تزریق با ذرات ریز چربی کمک می کند.

نانوفت :

در این روش از محتویات سلول های چربی برای تزریق استفاده می شود. این روش به جوان سازی پوست و بیشتر شدن قدرت سلول های پوست در تولید کلاژن کمک می کند. به همین خاطر تأثیر بیشتری دارد و تأثیر آن ماندگارتر است.

تزریق چربی چه مزایایی دارد ؟

تزریق چربی، تزریق ژل و تزریق بوتاکس هر سه به شما کمک می کند تا از شر چین و چروک های صورت خود خلاص شوید و حتی می توانید به قسمت هایی از صورت خود فرم دهید تا زیباتر شود. مهمترین مزیت انتقال چربی خلاص شدن از شر چربی های اضافی بدن است. نه تنها چربی‌ها از بدن خارج می‌شوند و شکل آن دوباره به دست می‌آید، بلکه از این چربی اضافی برای درمان چین و چروک و حتی مدلینگ صورت استفاده می‌شود.

برای انجام این روش از چربی بدن خودتان استفاده می شود. به همین خاطر اطمینان داشته باشید که هیچ واکنش منفی سیستم دفاعی بدن اتفاق نمی افتد و این امر هیچ عارضه خطرناکی برای شما به همراه ندارد. مدت زمان تزریق چربی بیشتر از سایر روش های تزریق است و این یک خصوصیت خوب به حساب می آید زیرا هزینه تزریق چربی برای شما مقرون به صرفه است.

دلایل کم شدن چربی پوست :

یکی از مهم  ترین دلایل کم شدن چربی پوست بالا رفتن سن است. با بیشتر شدن سن میزان چربی زیر پوست در نواحی مانند چانه، بینی، شقیقه ها و گونه ها کم می شود و به مرور زمان صورت استخوانی تر می شود. دلایل دیگر برای کاهش چربی پوست عبارتند از:

کم شدن وزن و رژیم غذایی اشتباه :

افرادی که به سرعت مقدار قابل توجهی وزن از دست می دهند امکان دارد متوجه کم شدن چربی روی صورت خود شوند که می تواند باعث افتادگی پوست صورت شود که ظاهری پیرتر و خسته را به وجود می آورد. رژیم غذایی نامناسب می تواند مشکل کم شدن کلاژن را تشدید کند که باعث می شود صورت شما پیرتر و لاغرتر به نظر برسد.

قرارگیری در معرض نور خورشید :

قرار گرفتن در معرض نور خورشید تأثیر نامناسبی روی پوست شما دارد. علاوه بر مشکلاتی مانند چین و چروک، لکه های تیره و حتی احتمال سرطان پوست، اشعه ماوراء بنفش باعث آسیب مستقیم و غیرمستقیم DNA می شود و هر یک می تواند باعث جهش زایی در سلول های پوست شود. هنگامی که اشعه ماوراء بنفش به اپیدرم نفوذ می کند، تجزیه کلاژن و الاستین را تسریع می کند، با کم شدن این دو جزء، احتمال از بین رفتن چربی صورت بیشتر می شود.

روش های تزریق چربی

ورزش بیش از اندازه :

بعضی مواقع ورزش بیش از اندازه می تواند دلیلی برای داشتن صورت استخوانی و لاغر باشد. اگر فردی زمان زیادی را در خارج از منزل سپری کند و زیر نور آفتاب بدود، اثر کم شدن وزن روی صورتش دو برابر می شود، زیرا نه تنها با ورزش چربی های صورتش را می سوزاند، بلکه در معرض آفتاب بیش از اندازه قرار می گیرد که باعث بیشتر شدن حجم چربی می شود.

تغییرات هورمونی :

استروژن باعث تنظیم توزیع و میزان چربی در بدن و صورت می شود. زمانی که سطح این هورمون با یائسگی یا با بیشتر شدن سن شروع به کم شدن می کند، چربی کاهش می یابد و باعث لاغری صورت می شود.

سیگار کشیدن :

سیگار باعث بیشتر شدن پیری می شود و می تواند بر عملکرد و ظاهر پوست تأثیر داشته باشد. سطح ویتامین C در افراد سیگاری کمتر از افراد غیر سیگاری است که می تواند باعث نازک شدن لایه های پوست، کم شدن کلاژن و الاستین و کاهش تون عضلات صورت شود. استرس و برخی بیماری ها در کم شدن چربی صورت نقش دارند.

قبل از تزریق چربی باید چه مراقبت هایی انجام شود ؟

برای این که دچار عوارض و خطرات نشوید باید مراقبت هایی انجام دهید که در ادامه با مراقبت های قبل از تزریق چربی آشنا می شوید :

 • سعی کنید در روز تزریق چربی یک همراه داشته باشید تا بتواند به شما کمک کند.
 • سعی کنید مایعات زیادی مصرف کنید و  بدن خود را هیدراته نگه دارید.
 • قبل از انجام تزریق چربی اگر سابقه بیماری خاصی را دارید حتما آن را با پزشک خود در میان بگذارید.
 • چند هفته قبل از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی بپرهیزید.
 • سعی کنید از داروهای رقیق‌کننده خون و ضد التهابی استفاده نکنید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی

سعی کنید همه مراقبت های بعد از تزریق چربی را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از آن بگیرید. در ادامه به مراقبت های بعد از تزریق چربی می پردازیم :

 • سعی کنید برای 1 تا 2 هفته از رفتن به سونا، جکوزی، حمام آفتاب و سولاریوم پرهیز کنید زیرا گرما می‌تواند به سرعت چربی‌های تزریقی را از بین ببرد.
 • داروهایی که پزشک برایتان تجویز می کند را در اسرع وقت استفاده کنید.
 • سعی کنید 1 هفته به طور مستقیم در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.
 • از انجام فعالیت‌های سنگین اجتناب کنید.
 • تا چند روز بعد از برخورد آب به نواحی زخم شده پرهیز کنید.
 • از ماساژ با مالش ناحیه تزریق چربی دوری کنید.
 • پانسمان‌ها و ناحیه استخراج و تزریق چربی را تمیز نگه دارید.

تزریق چربی چقدر ماندگاری دارد ؟

عوامل مهمی در ماندگاری تزریق چربی نقش دارند. بخشی از سلول های چربی پس از تزریق جذب بدن می شود، متخصص کمی بیشتر از میزان لازم چربی تزریق می کند تا دوام انتقال چربی بیشتر شود. پس از انجام این روش زیبایی نباید رژیم های خیلی سنگین یا فعالیت های ورزشی زیاد انجام دهید زیرا متابولیسم بدن بیشتر می شود و چربی ها خیلی سریع جذب می شوند.

بسیار مهم است که مرحله تصفیه چربی به درستی انجام شود، زیرا این کار در نتایج تأثیر می گذارد و طول عمر تزریق را تعیین می کند. در دوران نقاهت باید همه نکات مراقبتی را رعایت کنید و اگر مشکلی به وجود آمد با متخصص تماس بگیرید. توصیه های مراقبتی برای جلوگیری از عوارض جانبی، حفظ نتیجه تزریق و بیشتر شدن طول عمر تزریق چربی است.

تشنگی باعث گرسنگی کاذب می شود و این عامل باعث تجزیه سریعتر چربی می شود، پس حتما در طول روز آب کافی بنوشید. البته نوشیدن آب کافی به هیدراته ماندن پوست کمک می کند و از چین و چروک شدن آن جلوگیری می کند.

هزینه تزریق چربی در شهرک غرب

هزینه تزریق چربی در شهرک غرب در مقایسه با نتیجه کار و زیبایی که به دست آوردید زیاد نخواهد بود، به خصوص که نتیجه کار عمر بسیار بالایی دارد و می توان آن را راهی مقرون به صرفه و مناسب برای بازگرداندن زیبایی دانست. از چهره شما از آنجایی که قیمت دقیق آن به شرایط بیمار و بسیاری پارامترهای دیگر بستگی دارد، بهتر است به صورت حضوری به کلینیک مراجعه کرده و از مشاوره های لازم بهره مند شوید. به طور کلی میزان چربی استخراج و تزریق شده، وسعت کار، فرم ایده آل متقاضی، دستمزد پزشک و تکنسین و هزینه مواد مصرفی در تعیین هزینه تزریق چربی در شهرک غرب موثر خواهد بود.

هزینه تزریق چربی در شهرک غرب

کلام آخر

سعی کنید برای انجام تزریق چربی بهترین کلینیک و بهترین دکتر تزریق چربی در شهرک غرب را انتخاب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. از افراد با تجربه کمک بگیرد و با یک مشاور خوب گفت و گو کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند. مراقبت ها و دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
هزینه لیزر در شهرک غرب ❤️【سال 1401】
نوشتهٔ بعدی
اندولیفت صورت چیست ؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست