مهم ترین کاربرد های اندولیفت

مهم ترین کاربرد های اندولیفت【در سال 1401 ❤️】

ما در این مقاله سعی دایم شما را با مهم ترین کاربرد های اندولیفت آشنا کنیم. از گذشته روند زیبایی و جوانی در افراد مختلف وجود داشته است و از آنجایی که با افزایش سن، یک سری علائم و نشانه ها بر روی پوست صورت و بدن ظاهر می شود و باعث از بین رفتن اعتماد به نفس در افراد می شود، امروزه بسیاری از افراد از روش های مختلف پیشرفت علم و فناوری باعث شده تا امروزه عمل های زیبایی مختلفی در کلینیک زیبایی انجام شود که یکی از جدیدترین و موثرترین آن ها اندولیفت است. در ادامه برای آشنا شدن با مهم ترین کاربرد های اندولیفت با ما همراه باشید.

اندولیفت چیست ؟

اندولیفت روشی جدید برای تحریک بافت عمیق برای ایجاد کلاژن جدید با هدف کم شدن افتادگی پوست و سفت کردن آن است. لیزر اندولیفت یکی از روش‌های جوان سازی پوست است که فیبر بسیار ظریفی را به لایه‌های عمیق پوست وارد می‌کند. فیبری که تجمع چربی اضافی را با استفاده از اشعه لیزر مادون قرمز تبخیر می کند و تولید کلاژن در پوست را تحریک می کند و در نتیجه باعث سفت شدن و کم شدن افتادگی پوست می شود. از اندولیفت در مواردی مانند زاویه سازی فک، صورت، کم شدن چربی موضعی ناحیه شرمگاهی، کاهش چین و چروک و عمق خطوط بیان و جوان سازی پوست استفاده می شود.

اندولیفت چیست ؟

مهم ترین کاربرد های اندولیفت

لیزر اندولیفت کاربردهای زیادی دارد. اندولیفت می تواند برای کانتورینگ بدن، سفت کردن پوست، کم شدن چربی در نواحی دارای پوست و چربی اضافی صورت از جمله چانه، خط فک و گردن استفاده شود. از اندولیفت می توان برای کانتورینگ گردن و لیفت ابرو استفاده کرد. در ادامه با مهم ترین کاربرد های اندولیفت آشنا می شوید :

انقباض مکانیکی :

تاثیر این روش در سفت شدن پوست موقتی و فوری است، اما نکته مهم این است که بدن به واکنش خود ادامه می دهد.

بهتر شدن ظاهر پوست و از بین بردن جای جوش :

پروتئین های ساختاری مثل کلاژن و الاستین در پاسخ به اندولیفت تولید می شوند. سابسیژن با اندولیفت می تواند برای از بین بردن آکنه و جوش استفاده شود.

جوان سازی سطح پوست :

با توجه به فرآیند ترمیم طبیعی که توسط اندورفین ها آغاز می شود، بیشتر شدن کلاژن تاثیر زیادی بر ظاهر سطح پوست می گذارد و آن را جوان می کند.

کم شدن چربی :

با هدایت انرژی لیزر اندولیفت به لایه های کمی عمیق تر، می توان سلول های چربی را هدف قرار داده و امولسیون کرد. شبکه فیبروسپتال حاوی سلول های چربی منقبض می شود.

ویژگی های مهم اندولیفت چیست ؟

ممکن است عده ای بگویند که برگشت پذیری گزینه مناسبی برای همه انواع لیفت صورت نیست، اما برخی از افراد ظاهر بعد از اندولیفت را دوست نداشته باشند، ممکن است فرد از ظاهر خود پس از جراحی راضی نباشد، اما این روش غیر قابل برگشت است. بیهوشی یکی از خطرات مرتبط با جراحی است. شاید شنیده باشید که بیهوشی منجر به عوارض زیادی و حتی مرگ می شود. اندولیفت نیازی به بیهوشی ندارد. چند روز برای جراحی و چند ساعت برای اندولیفت برای جوان سازی طول می کشد.

عوارض اندولیفت بسیار کمتر از جراحی است، در جراحی در همان اول با بیهوشی فرد می تواند عوارض جبران ناپذیری را تجربه کند. پس از آن می تواند باعث خونریزی، عفونت و باز شدن بخیه ها در حین جراحی شود که البته به ندرت اتفاق می افتد. ریکاوری سریع یکی از ویژگی های خوب اندولیفت است، افراد می توانند پس از چند روز به زندگی روزمره بازگردند و نتایج لیفت صورت را مشاهده کنند، اما در جراحی چند هفته طول می کشد تا نتیجه مشخص شود.

تعداد جلسات درمانی اندولیفت :

تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به نتیجه مطلوب از روش اندولیفت یک جلسه است، برای اثربخشی بیشتر می توانید جلسه دوم را یک سال پس از اولین درمان در همان ناحیه مورد نظر تکرار کنید. تعداد جلسات اندولیفت با توجه به نظر پزشک و با توجه به نوع مشکل بیمار تعیین می شود. بسیاری از بیماران با انتخاب یک پزشک مجرب و حرفه ای تنها با یک بار اندولیفت به نتیجه مطلوب رسیدند.

نتایج پزشکی همه درمان های زیبایی در همه افراد یکسان نیست و تا حد زیادی به سابقه بیمار بستگی دارد. بنابراین سن، وضعیت سلامت، درجه مشکل پوستی و جنسیت شما می تواند در نتیجه و میزان موفقیت این روش موثر باشد. می توانید با انجام و انتخاب روش مناسب با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. تعداد جلسات درمانی با هزینه لیزر اندولیفت رابطه مستقیم دارد.

اندولیفت بهتر است یا هایفوتراپی ؟

یکی از روش های مشابه لیفت صورت، هایفوتراپی است. بسیاری از افرادی که به مرکز زیبایی پوست و مو مراجعه می کنند بین انتخاب این دو محصول با مشکل مواجه می شوند. هر یک از این دو روش دارای یک سری نکات مثبت و منفی است که ممکن است برای یک بیماری مناسب و برای بیماری دیگر نامناسب باشد.

هر یک از آن ها در درمان یک مشکل خاص توصیه می شود. برای مثال اندولیفت برای جای جوش توصیه نمی شود و برای از بین رفتن این مشکل بهتر است از هایفوتراپی صورت استفاده شود. قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب روش مناسب با پزشک مربوطه مشورت کنید. در نهایت پزشک با توجه به شرایط و مشکلات پوستی شما بهترین و موثرترین روش جوان سازی پوست را انتخاب می کند.

عوارض اندولیفت :

قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد استفاده از این روش، باید در مورد عوارض و مضرات اندولیفت با پزشک مربوطه صحبت کنید. این عوارض می تواند شامل مواردی مانند تورم و کبودی در ناحیه تحت درمان باشد. این روش هیچ عارضه جدی و خطرناکی ندارد و اگر همه نکات مراقبتی بعد از اندولیفت را به صورت کاملا صحیح و اصولی رعایت کنید، مشکلی برایتان پیش نمی آید. انتخاب کلینیک مجهز به بهترین دستگاه اندولیفت و پزشک با تجربه و تخصص بالا می تواند عوارض اندولیفت را به طور کامل از بین ببرد.

مهم ترین کاربرد های اندولیفت

چه عواملی در هزینه اندولیفت تاثیر گذار است ؟

هزینه اندولیفت به عوامل مختلفی از جمله محل درمان، دستگاه مورد استفاده، سطح مهارت متخصص پوست یا جراح، موقعیت جغرافیایی و هزینه های مرتبط بستگی دارد. همه این موارد بر قیمت نهایی اندولیفت تأثیر می گذارد. در ادامه با عوامل هزینه اندولیفت آشنا می شوید :

دستگاه و مواد مصرفی :

اندولیفت روشی جدید برای درمان چین و چروک های در اثر بیشتر شدن سن است. هرچه یک فناوری پردازش جدیدتر و پیشرفته تر باشد، قیمت آن بالاتر است.  فیبرهای نوری مواد یکبار مصرف هستند و فقط برای یک نفر استفاده می شوند. این موارد باعث می شود هزینه اندولیفت بیشتر از روش های غیرتهاجمی لیفت صورت مانند هایفوتراپی باشد.

محل درمان دو چیز را مشخص می کند : اول مدت زمان درمان و دوم میزان وسایل است که استفاده می شود. هر چه جلسه درمان طولانی تر باشد و مواد مصرفی بیشتری استفاده شود، هزینه اندولیفت بیشتر می شود. هر چه ناحیه تحت درمان بزرگتر باشد، هزینه آن بیشتر است. میزان پیری و افتادگی پوست تاثیر زیادی در قیمت نهایی دارد. زمانی که شدت جراحات و علائم پیری پوست بیشتر باشد، تعداد جلسات درمانی بیشتر می شود و باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

سطح مهارت و میزان تجربه تیم درمانی :

در انجام اندولیفت که روشی جدید است، مهارت و تجربه جراحی بسیار مهم است، زیرا هر چه روش درمانی جدیدتر باشد، تحقیقات کمتری انجام شده و تکنیک های آن کمتر شناخته شده است. تجربه و مهارت جراح در رابطه با تمام روش های درمانی بسیار مهم است.

هر چقدر پزشک مهارت و تخصص بیشتری داشته باشد، اثرات درمانی بهتر و ماندگارتر است. جراحان مجرب از روش های درمانی منحصر به فرد خود استفاده می کنند که حاصل سال ها تجربه و صدها روش درمانی مختلف است. هر چه پزشک باتجربه تر باشد، از روش های بهتری استفاده می کند. مشخص است که متخصصان و تیم درمانی واجد شرایط تر، حقوق بیشتری را طلب می کنند، به همین خاطر است که قیمت اندولیفت در بعضی از کلینیک ها بسیار بالاتر از سایر کلینیک ها است.

هزینه های مرتبط :

در اندولیفت، داروهای قبل و بعد از درمان هزینه کمی دارند. دوره نقاهت این روش بسیار سریع است. بعد از انجام این روش می توانید به فعالیت های روزانه خود بپردازید. هزینه های اضافی جوان سازی پوست با اندولیفت بسیار محدود است و این یکی از مزایای اندولیفت است.

موقعیت جغرافیایی :

اندولیفت یکی از روش های نوین جوان سازی پوست است. به همین دلیل است که هنوز زیاد شناخته نشده است.. این روش در اکثر کشورهای اروپایی به خصوص ایتالیا طرفداران زیادی دارد و در ایران و ترکیه به خوبی شناخته شده است. هزینه اندولیفت در شهرستان ها بیشتر از تهران است.

زیرا کلینیک های سطح شهر مراجعین کمتری دارند و سابقه درمان کمتری دارند و برای تامین هزینه ها باید حقوق بیشتری دریافت کنند. همیشه سعی کنید بهترین کلینیک پوست و مو را برای درمان های جوان سازی و زیبایی انتخاب کنید. انتخاب یک کلینیک معتبر تاثیرات بیشتری دارند و عوارض و خطرات را کم می کنند.

اندولیفت چه مزایا و فوایدی دارد ؟

اندولیفت مانند روش های دیگر دارای مزایایی است. مزایای اندولیفت عبارتند از :

 • باعث تراز یا کانتورینگ و سفت شدن پوست می شود.
 •  اثری از خونریزی و جای زخم باقی نمی گذارد.
 • این یک روش کوتاه است و می توان آن را به صورت سرپایی انجام داد.
 • دوره نقاهت کوتاه است و نیازی به بریدگی یا بخیه ندارد.
 • به بیهوشی نیز نیازی ندارد و با ژل موضعی برطرف می شود.
 • مزیت دیگر تغییراتی است که از همان جلسه اول ایجاد می شود و قابل مشاهده است
 •  هیچ گونه آسیبی به کل اعضای زیر پوستی نمی زند و نسبت به بقیه جراحی ها امنیت بیشتری دارد.
 • این روش بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 • این روش باعث سفت کردن سریع پوست می شود.
 • زوایای صورت، گردن و بازوها را اصلاح می کند.
 • چربی های اضافی مانند چربی های زیر گردن را از بین می برد.
 • حرارت و تحریک ساخت عروق را بیشتر می کند.
 • یکی از مزایای این روش ذوب  کردن چربی انباشته موضعی است.
 •  سفت سازی و جوان سازی پوست از مزایای دیگر این روش است.
 • تحریک سنتز کلاژن ها که اثر آن چند ماه بعد ایجاد می شود.
 • یکی از مزایای این روش این است که روشی غیرتهاجمی بدون نیاز به برش و بخیه دارد.
 • این روش روشی موثر برای جوان سازی پوست با افزایش کلاژن است.
 •  آقایان و خانم‌ها می‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

نتایج جوان سازی با اندولیفت :

این روش تکنولوژی پیشرفته ای است که با تحریک کلاژن سازی باعث لیفت صورت، کم شدن عمق خط خنده و زاویه دار شدن فک و سفت و صاف شدن پوست صورت یا بدن می شود. با از بین بردن چربی بدن، می تواند باعث نازک شدن موضعی و سفتی بافت پوست شود.

این روش پوست را ترمیم می کند و پوست را تغذیه می کند به طوری که وقتی امواج لیزر به بافت های بدن برخورد می کند، انرژی نور به گرما تبدیل می شود و بدن در تلاش برای کاهش دمای بافت ها گرم می شود که با رگزایی و بیشتر شدن خون انجام می شود.

از دیگر نتایج اندولیفت به وجود آمدن بافت فیبروزی، تحریک کلاژن سازی و بازآرایی اسکلت پوست است که باعث جوان سازی پوست می شود. کم شدن چربی موضعی در نواحی صورت و بدن یکی از نتایج اندولیفت است. بیشتر شدن کلاژن، که پوست را ترمیم و بازسازی می کند تا بعضی از عوارض پوستی را از بین ببرد.

ماندگاری و دوام اندولیفت چقدر است ؟

تا زمانی که بعد از اندولیفت، افتادگی پوست و چروک های صورت بیمار از بین می رود و احساس جوانی وجود دارد، همان ماندگاری اندولیفت در دسترس است، اگر فردی اندولیفت کرده باشد، احساس می کند 4 سال جوان تر است. با لمس آن یعنی به اندازه روش اندولیفت روی پوست فرد مذکور ماندگاری دارد. روش اندولیفت نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست ماندگاری بیشتری دارد و به طور متوسط ​​حداقل 3 سال دوام می آورد.

اثرات اندولیفت در جوان سازی پوست

اندولیفت باعث تحریک کلاژن های پوست و جلوگیری از افتادگی پوست و حتی کم شدن چربی های موضعی در ناحیه تناسلی، کم شدن خطوط بیان و زاویه دار شدن فک و صورت و لیفتینگ می شود. یکی دیگر از کاربردهای روش اندولیفت این است که هم خانم ها و هم آقایان می توانند از آن استفاده کنند.

اندولیفت را می توان در سایر قسمت های بدن به غیر از صورت و گردن مانند باسن، ران، ساق پا استفاده کرد. اندولیفت در تمام قسمت های بدن که دارای پوست شل یا افتادگی هستند اثر می گذارد و در درمان آن موثر خواهد بود. یکی دیگر از کاربردهای این روش این است که می توان از دو روش اندولیت و سایر روش های جوان سازی پوست استفاده کرد و از طریق ترکیب این روش ها می توان اثربخشی بیشتری داشت.

اثرات اندولیفت در جوان سازی پوست

کلام آخر

برای انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب را انتخاب کنید. سعی کنید دستورات پزشک را به خوبی انجام دهید تا نتیجه مناسبی بگیرید. ممنون از این که تا آخر مقاله مهم ترین کاربرد های اندولیفت همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
انواع اندولیفت در سال 1401❤️
نوشتهٔ بعدی
تزریق چربی به صورت ❤️【 در سال 1401】

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست