هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب

هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب آشنا کنیم. امروزه یکی از روش ها برای پرپشت تر کردن و ضخیم شدن ابرو کاشت ابرو است که طرفدار زیادی دارد و می تواند باعث اعتماد به نفس در افراد شود زیبایی آن ها را چند برابر کند. داشتن ابرو از داشت موهای سر هم مهم تر است زیرا ابرو نسبت به موهای سر در مرکز صورت قرار دارد و باعث زیبایی چشم و صورت می شود. در ادامه برای آشنا شدن با کاشت ابرو و هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب با ما همراه باشید.

کاشت ابرو چیست ؟

بیشتر خانم ها گمان می کنند که تاتو و هاشور یکی از بهترین روش ها برای پر کردن و ضخیم کردن ابروها است. بعضی از افراد از این روش ها آگاهی ندارد و با وجود عوارض و خطرات زیاد از این روش ها استفاده می کنند. این روش ها موقتی هستند و نمی تواند برای افراد ظاهری طبیعی ایجاد کند. رنگ تاتو و هاشور شیمیایی است و با موهای طبیعی افراد فرق دارد و بعد از مدتی باید آن را تمدید کنید و در هر بار تمدید باید درد را تحمل کنید. یکی از روش های مناسب برای انجام داشتن ابروهایی پرپشت و ضخیم کاشت ابرو است که می تواند شما را به صورت دائمی زیبا کند.

در این روش کاشت ابرو موها از ناحیه اطراف سر یا کناره گوش برداشته می شود و در ناحیه ابرو کاشته می شود و به همین دلیل طبیعی است. روش های متفاوت کاشت ابرو شبیه روش کاشت مو است و می توان آن را نوعی کاشت مو در ناحیه ابرو دانست. در این روش به غیر از موها ارگان های کوچک تولید کننده مواد مورد نیاز برای رشد تار موها انتقال می باید. این موضع باعث می شود نتیجه کاشت ابرو برای همیشه باقی بماند و ابروهایی بهتر از روز اول داشته باشید. موهای کاشته شده شبیه موهای طبیعی هستند و رشد می کنند و می توانید بعد از مدتی آن ها را اصلاح کنید.

کاشت ابرو چیست ؟

کاشت ابرو چه ویژگی هایی دارد ؟

 • خواب و رشد ابرو :

ابروها به سه قسمت سرو تنه و دم تقسیم می شود که در هر کدام از آن ها خواب ابرو و رشد ابرو فرق دارد. در ادامه با ویژگی های مهم ابرو آشنا می شوید :

سر ابرو : درونی ترین بخش ابرو سر ابرو است که اندازه آن 5 تا 7 میلی متر است. رشد موها در این ناحیه به سمت الا است و از نظر رنگ روشن تر از قسمت های دیگر است. بیشتر افرادی که می خواهند کاشت ابرو انجام دهند پر کردن زیاد این ناحیه را دوست  ندارند.

تنه ابرو : ناحیه میانی ابرو که طول آن به دو و نیم سامت متر می رسد و پرپشت ترین بخش ابرو است. در قسمتی از تنه که به سر ابرو نزدیک تر هستند زاویه رشد موها به سمت بالا و خراج از صورت است. در ناحیه میانی ابرو زاویه رشد ابرو مناسب با برآمدگی استخوان ابرو تغییر می کند و در این بخش موهای قسمت بالا رو به پایین و موهای قسمت پایین رو به بالا رشد می کند.

دم ابرو : از قسمتی از ابروها که از تنه خم شده تا آخر را دم ابرو می گونید که طول آن به دو سانتی متر می رسد که کم تراکم است و تارهای مو در این ناحیه نازک است. جهت رشد موهای این ناحیه افقی است و با افزایش سن افراد کم پشت می شود.

 • رشد موهای ابرو و زاویه آن :

زاویه رشد موی سر و ابرو 45 درجه فرق دارد که این اتفاق باعث می شود که موهای ابرو روی پوست بخوابد و به غیر از موهای سر که به طور عمودی نسبت به موی سر رشد می کنند به این دلیل موهایی که برای پویند ابرو برداشته می شود بیشتر از ناحیه پشت گوش افراد گرفته می شود که خواب شبیه موهای ابرو داشته باشد و نیاز به تجربه زیاد دارد که فولیکول را وارد پوست می کند.

 • تفاوت گرافت های مو :

قسمت های فولیکولی که از ناحیه سر برداشته می شود امکان دارد چند تار مو باشد زیرا که بیشتر فولیکول های سر شامل دسته های دوتایی و سه تایی و یا چند تایی هستند و موهای ابرو به صورت تار به تار و تکی می باشد و باید دقت کنید که اگر هر واحد فولیکولی از یک تار مو بیشتر داشت زر میکروسکوپ به بخش های تک تار مویی تقسیم بندی شود.

 • سیکل رشد متفاوت موها :

موهای بدن دائما در حال ریزش است و در یک انسان بالغ روزانه 50 تا 100تار مو ریزش می کند که همه این ها جزئی از یک چرخه است که به آن چرخه رشد مو می گویند که دارای سه مرحله اصلی با نام های رشد، استراحت و ریزش است. چرخه رشد موهای ارو و سر تفرق دارد و موهای ابرو بعد از ریزش در فاصله زمانی 4 ماه در مرحله رشد قرار می گیرند و موهای سر در فاصله زمانی 3 تا 7 سال در مرحله رشد قرار می گیرد و به همین خاطر موهای سر نسبت به موهای بخش های دیگر بدن بیشتر رشد کرده و بلند می شود و بعد از مدتی می توان موهای کاشته شده را اصلاح کرد.

چه افرادی می توانند کاشت ابرو انجام دهند ؟

یکی از علت هایی که افراد ایمپلنت ابرو انجام می دهند داشتن ابروهایی زیبا است که در زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد و اهمیت آن از کاشت مو هم بیشتر است زیرا ابرو در مرکز صورت قرار دارد و در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. تناسب ابرو با فرم صورت و حالت چشم های افراد تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد و ریزش موهای ابرو باعث کم پشتی و کم شدن زیبایی ابرو و باعث تاثیر منفی روی زیبایی صورت افراد می شود. در ادامه با دلیل ریزش ابرو آشنا می شوید :

 • هاشور، تاتو  و فیبروز ابروها
 • برداشتن  یا اصلاح غیر اصولی ابروها
 • عفونت در ناحیه ابرو
 • بیماری‌های مرتبط با تیروئید
 • اختلالات مادر زادی در رشد طبیعی ابروها
 • سوختگی
 • آلوپسی
 •  بیماری‌هایی که امکان دارد روی ریزش مو و ابرو تاثیر گذار باشند.
 • افرادی که به صورت ژنتیکی و یا ارثی دچار ریزش ابرو شده و ابرو های آنان رو به کم پشتی می‌برد.

اگر شما هم به هر کدام از روش های بالا دچار هستید می توانید از کاشت ابرو استفاده کنید و ابروهایی طبیعی داشته باشید. روش های که بیشتر در آرایشگاه های زیبایی صورت می گیرد مثل تاتو و هاشور نتیجه طبیعی و دائمی ندارد. طبیعی بودن نتیجه برای همه افراد مهم است و می خواهند ابروهای آن ها مانند ابروهای بیعی داشته باشند. قبل از اینکه کاشت ابرو انجام دهید باید از افراد با تجربه کمک بگیرید و با پزشک های متخصص مشورت کنید.

مدل ابروی زنان و مردان چه تفاوتی دارد ؟

تفاوت هایی که بین ابرو آقایان و خانم ها است این است که مردان ابروهای پر حجم تری دارند که خم ابرو در آن ها کمتر از خانم ها است زیرا همه قسمت های ابرو آقایان پر حجم است و قسمت های انتهایی ابرو پرپشت تر خواهد بود. ضخامت ابروی مردان 1 و نیم سانت و طول ابروی آن ها 5 و نیم سانت است و بیشتر نقطه آخر  ابروی آن ها بالای کناره بیرونی چشم خواهد بود.

نقطه آخر ابرو در خانم کمی عقب تر تز کناره بیرونی چشم است و دم ابرو باریک تر کم حجم تر از آقایان است. در یک سوم انتهایی ابروها خانم ها خم ابرو و قوس آن به وجود می آید که باعث زیبایی ابروی آن ها می شود. ضخامت ابرو خانم ها 1.3 سانت است و طول ابروی آن ها 5 سانت است و بیشتر بخش میانی ابرو نسبت به دم ابرو پرپشت تر است.

کاشت ابرو چه ویژگی هایی دارد ؟

روش های کاشت ابرو

کاشت ابرو روش های مختلفی دارد که این روش ها برای هر فرد و هر ابرویی فرق می کند. قبل از انجام کاشت ابرو باید به پزشک مراجعه کنید  و طرح ابروی خود را ترسیم کنید و پزشک با برسی طرح و ابروی شما بهترین روش را برای شما انتخاب کند. در ادامه با روش های مختلف ابرو آشنا می شوید :

روش کاشت نواری یا FUT : <span

این روش یکی از روش‌های قدیمی کاشت ابرو است که کاربرد زیادی داشته است. این روش یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای کاشت مو است اما نمی‌تواند گزینه مناسبی برای کاشت ابروها باشد. ابروهای کاشته شده با این روش طبیعی نیستند و حالتی وز و شانه‌ای پیدا می‌کردند و رشد ابروها در جهت مناسب نبود و زاویه رشد موها با موهای طبیعی ابرو کمی فرق داشت. این روش دوران نقاهت طولانی دارد زیرا نیاز به بخیه و برش دارد.

در روش کاشت نواری یا FUT موها از پشت گوش‌ها یا روی سر برداشته می‌شوند. برای برداشت موها یک برش نواری در قسمتی که کاشت انجام می شود ایجاد شده و بعد از برداشت موها برش ایجاد شده بخیه می‌خورد. روش FUT برای کاشت ابرو مثل روش کاشت موها است. در این روش میکرو گرافت نای برداشت شده با استفاده از سوزن‌های مخصوص در ناحیه ای که کاشت انجام می شود کاشت می‌شوند تا جهت خواب ابروها و زاویه رشد موها با موهای طبیعی فرقی ندارد. موهای کاشته شده در این روش طبیعی هستند و به همین علت مثل موهای طبیعی رشد می‌کنند. بعد از ثابت شدن نتیجه کاشت می‌توانید ابروهای خود را اصلاح کنید.

روش غیر جراحی FUE :

یکی دیگر از روش‌های کاشت ابرو روش FUE یا برداشت غیر نواری و غیر جراحی است. این روش هم برای خانم ها و هم برای آقایان استفاده می شود و یکی از بهترین و کم دردسر ترین روش‌های کاشت ابرو است. در این روش تارهای مو از ناحیه عقب سر برداشته می‌شوند و در این ناحیه تراکم موها زیاد است و به علت قطر کمتر شباهت موها به موهای طبیعی ابرو بیشتر است. ظرافت موها باعث می‌شود که ابروهای شما طبیعی‌تر شوند و کاشت با دقت زیادی انجام شود. جراحی انجام شده در این روش بسیار سبک‌تر از بقیه روش‌ها است و به این علت دوره نقاهت کمتری دارد. بعد از کاشت ابرو با این روش جای زخم روی ابروها باقی نمی‌ماند و نیاز به استراحت ندارد و می توانید بعد از کاشت به فعالیت های خود ادامه دهید.

در این روش برای حفظ سلامت موها و فولیکول‌های آن در هر انتقال یک فولیکول برداشته شده و با زاویه مناسب در ناحیه کاشته می‌شود و این روش نیازی به برش و بخیه ندارد. این اتفاق باعث می‌شود که FUE یکی از جراحی‌های کم تهاجمی باشد و با نبود زخم و خونریزی و درد کمتر به یکی از بهترین روش های کاشت مو است. با پیشرفت علم و به وجود آمدن روش‌های جدید این روش برای کاشت ابرو استفاده نمی شود.

روش SUT و روش های مبتنی بر آن :

امروزه از این روش‌ها برای کاشت ابروها استفاده می‌شود. روش‌های FIT، SUT، Micro FIT و Super FUE از بهترین روش های کاشت ابرو هستند که همه این ها بر پایه استخراج فولیکول عمل می‌کنند. در این روش‌ها پزشک از روش های مختلفی برای برداشت فولیکول و کاشت موها استفاده می‌کند اما همه آن‌ها بدون برش، زخم و خونریزی هستند. نتیجه این روش ها طبیعی است و تا پایان عمر می ماند و به همین خاطر یکی از پرطرفدارترین روش های کاشت ابرو است.

هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب :

افراد زیادی هستند که می خواهند کاشت ابرو انجام دهند و هزینه برای آن ها اهمیت دارد. برای کاشت ابرو روش های زیادی وجود دارد که انتخاب آن به طرح ابرو شما و به پزشک بستگی دارد. هر کدام از این روش ها سختی و دشواری هایی دارد و این اتفاق باعث قیمت کاش ابرو شده است. قیمت کاتش ابرو به ابروی شما، طرح ابرو، موقعیت جغرافیایی، پزشک و کلینیکی که انتخاب می کنید دارد.

اقدامات بعد از کاشت ابرو

برای اینکه نتیجه مناسبی از کاشت ابرو بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه با مراقبت های بعد از کاشت ابرو آشنا می شوید :

 •  صورت خود را تا 2 هفته با آب ولرم بشویید.
 • به ناحیه ابرو فشار وارد نکنید.
 • تغذیه مناسب داشته باشید.
 • تا 2 هفته از دخانیات و مشروبات الکلی استفاده نکنید.
 • صورت را تا 2 روز نشویید.
 • تا زمانی که زخم‌ها ترمیم نشدند به ناحیه آلوده و در محیط آفتابی نروید.
 • تا 1 هفته در زمان خواب سر بالاتر از بدن باشد.
 • ناحیه پیوند را تمیز نگه دارید.

اقدامات بعد از کاشت ابرو 

کلام آخر

قبل از انجام کاشت ابرو سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را برای کاشت ابرو انتخاب کنید. مراقبت های کاشت ابرو را انجام دهید تا نتیجه مناسبی از کاشت ابرو داشته باشید. از افرادی که قبلا این جراحی را انجام دادند پرس و جو کنید و با آگاهی این کار را انجام دهید. ممنون از اینکه تا آخر مقاله هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما درباره هزینه کاشت ابرو در شهرک غرب در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
هزینه بلفاروپلاستی در شهرک غرب
نوشتهٔ بعدی
بهترین دکتر بلفاروپلاستی در شهرک غرب

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست