بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب

بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب در سال 1401 ❤️

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب آشنا کنیم. با بیشتر شدن سن، پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و لکه های پوستی و چین و چروک ایجاد می شود. چین و چروک صورت یکی از مشکلات زیبایی زنان و مردان است. اندولیفت یکی از جدیدترین و موثرترین روش ها برای جوان سازی پوست است. این روش می تواند جایگزین مناسبی برای خدمات لیفت صورت باشد که بدون عارضه و خطر انجام می شود. در ادامه برای آشنا شدن با بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب با ما همراه باشید.

لیزر اندولیفت چیست ؟

اکثر لیزرهای اندولیفت، لیزرهای نیمه تهاجمی هستند که هدف آن ها لیفت صورت و بهبود ظاهر یا جوان سازی پوست است. این لیزر دارای اثر درون بافتی یا بینابینی است، بافت های هدف اصلی این لیزر آب و چربی بدن است و استفاده از آن بدون جراحی، برش، بیهوشی و بدون نیاز به بخیه انجام می شود.

لیزر اندولیفت از طول موج 1470 نانومتر استفاده می کند، این طول موج بیشترین تاثیر را بر روی آب و چربی بافت پوست دارد. هدف اصلی لیزر اندولیفت ذوب چربی اضافی پوست است که در نتیجه آن پوست سفت می شود و به عبارتی لیزر اندولیفت با تحریک فرآیند لیپولیز در پوست به لیفت و سفت شدن پوست کمک می کند.

لیزر اندولیفت بر خلاف لیزر موهای زائد از پرتوهای لیزر به صورت سطحی و موضعی استفاده نمی کند. در این لیزر فیبرهایی به ضخامت یک مو در زیر پوست و سطح هیپودرم تابش می شود. پس از آن لیزر به صورت انتخابی و با خاصیت فوتوترمیک چربی ها را می شکند و چربی های درون سلولی از طریق منافذی که روی سلول ایجاد می شود از سلول خارج می شود. این اتفاق باعث سفت شدن و کم شدن افتادگی پوست می شود که به دلیل تولید کلاژن و بازآرایی اسکلت پروتئینی است.

لیزر اندولیفت چیست ؟

عملکرد لیزر اندولیفت :

هنگام استفاده از لیزر اندولیفت، فیبرهای نوری استریل شده و بسیار ظریف، به نازکی یک مو، به زیر پوست نفوذ کرده و به سطح هیپودرم می رسند. سپس لیزر دایود با طول موج 1470 به زیر پوست فرستاده می شود و علاوه بر لیفت و سفت کردن پوست، با تحریک کلاژن سازی منجر به جوان سازی می شود و در عین حال چربی های موضعی در صورت از بین می روند.

فیبرهای پروتئینی کلاژن مسئول استحکام پوست هستند، اندولیفت لیزر با تحریک تولید کلاژن در لایه های میانی پوست به بهبود استحکام پوست کمک می کند. تابش اشعه لیزر بر روی پوست و خاصیت فوتوترمیک آن باعث گرم شدن پوست می شود. با بیشتر شدن دما، بدن سعی می کند از طریق رگ زایی و افزایش خون رسانی به ناحیه تحت درمان، دمای آن قسمت را کاهش دهد. با افزایش خون رسانی به پوست، تامین مواد مغذی و ترمیم پوست با سرعت بیشتری انجام می شود.

کاربرد لیر اندولیفت چگونه است ؟

روش درمانی اندولیفت در قسمت های مختلف بدن انسان استفاده می شود. پیشانی، ابروها، گونه ها، خط فک، لب ها، صورت، گردن، بازوها، زانوها و هر قسمتی از بدن که دارای افتادگی، چین و چروک یا افتادگی باشد با لیزر ترمیم و جوان سازی می شود. این روش درمانی در فرآیندهای زیر استفاده می شود :

 •  درمان سلولیت
 • لیفت ابرو
 • فراهم کردن شرایط برای تنفس بهتر
 • درمان افتادگی و شل شدگی پلک
 • فشرده و سفت کردن پوست کلاهک زانو و از بین بردن چین و چروک آن
 • زاویه ‌دادن، برجسته کردن و لیفت فک
 • سفت کردن پوست گردن و از بین بردن خط و خطوط روی آن
 • درمان عدم تقارن دو سمت صورت
 • شکستن و از بین رفتن مولکول‌های چربی جمع شده در ناحیه زانو
 • سفت و متراکم کردن پوست صورت و اندام دیگر
 • جمع کردن پوست اضافی ناحیه‌های مختلف صورت و بدن
 • سفت و متراکم کردن پوست صورت و اندام دیگر
 • از بین بردن بافت اضافی زیر گردن یا به اصطلاح غبغب

مقایسه لیفت با لیزر اندولیفت

خدمات لیفت شامل بالا بردن قسمت هایی از صورت مانند ابرو، مژه، پیشانی و غیره است که با روش تهاجمی برش پوست و ایجاد خونریزی و آسیب بافتی انجام می شود. در این روش امکان دارد برای هر قسمت از صورت عوارضی ایجاد شود که می تواند حالت طبیعی صورت را به هم بزند. در حالی که اندولیفت روشی است که از همان دقایق اولیه کار شروع به تشکیل بافت کلاژن پوست می کند. اندولیفت بدون خدمات، بدون خونریزی و بدون بیهوشی است و با حداقل درد همراه است. احتمال و خطر آسیب به شاخه های عصب صورت در اندولیفت بسیار کمتر از سایر روش های لیفت صورت است.

نتایج اندولیفت چقدر ماندگاری دارد ؟

ماندگاری نتایج حاصل از درمان لاغری، جوان سازی و اندولیفت مانند سایر روش ها در شرایط مختلف متفاوت است. سن، نوع پوست، روش مراقبت از پوست و سبک زندگی را می توان از عوامل موثر بر ماندگاری این روش نام برد. در صورت تشخیص توسط پزشک متخصص، اندولیفت را می توان در فواصل زمانی معینی برای تأثیر بیشتر تکرار کرد. ماندگاری اندولیفت نسبت به بسیاری از روش های جوان سازی مانند تزریق بوتاکس و ژل بیشتر است و حداقل 2 تا 3 سال طول می کشد.

مزایا و معایب لیزر اندولیفت :

لیزر اندولیفت کمترین تهاجم به لایه های سطحی و عمیق پوست را شامل می شود، روشی بدون خطر در نظر گرفته می شود. بنابراین عوارض لیزر اندولیفت بسیار کم است. مزایا اندولیفت عبارتند از :

 • حداقل 2 سال پس از انجام این نوع درمان، نیازی به تکرار آن یا انجام سایر عمل های زیباسازی نیست.
 • عوارض جانبی ندارد.
 • هزینه آن با توجه به اینکه در یک جلسه 2 ساعته انجام می شود بسیار مقرون به صرفه است.
 • دوره نقاهت کوتاهی دارد.
 • می توان آن را به صورت اختیاری با درمان های سلول های بنیادی، PRP و بوتاکس ترکیب کرد.
 • به هیچ مراقبت خاصی نیاز ندارد.
 • نیازی به جراحی، بیهوشی، بستری شدن در بیمارستان، بخیه، بریدگی، تزریق، مراقبت و بهبودی ندارد.
 • برای همه گروه‌های سنی کاربرد دارد.
 • هیچ جای زخم، کبودی یا خونریزی در حین و بعد وجود ندارد.
 • بیمار بلافاصله پس از این روش می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد.

اندولیفت چه عوارضی دارد ؟

قبل از تصمیم گیری نهایی در مورد استفاده از این روش؛ در مورد عوارض و مضرات اندولیفت باید با پزشک خود مشورت کنید. عوارض این روش که البته بسیار خفیف، گذرا و قابل تحمل است شامل مواردی مانند تورم و کبودی مختصر در محل درمان است که در برخی افراد دیده می شود. این روش عوارض جدی و خطرناکی ندارد و در صورت رعایت همه نکات مراقبتی قبل و بعد از اندولیفت به صورت کاملا صحیح و اصولی با مشکلی مواجه نخواهید شد. انتخاب مراکز مجازی زیر نظر متخصص پوست و مجهز به امکانات و تجهیزات مدرن در کم شدن عوارض و موفقیت این روش موثر است.

مقایسه لیفت با لیزر اندولیفت

هزینه لیزر اندولیفت

امروزه اندولیفت یکی از مهم ترین روش های جوان سازی و از بین رفتن چین و چروک و افتادگی پوست است و هزینه آن برای فرد بستگی به ناحیه تحت درمان، میزان ترمیم مورد نیاز و مدت زمان درمان دارد و باید حتما توسط متخصص پزشکی تشخیص داده شده است.

چرا باید استفاده از روش های اندولیفت را جایگزین روش های دیگر جوان سازی پوست کرد ؟

این روش یک روش غیر تهاجمی است که عوارض جدی و عمیق را با روشی غیر از جراحی برطرف می کند. اثربخشی آن به اندازه جراحی زیبایی است، در حالی که نیازی به بیهوشی، برش، بخیه و بانداژ نیست. فرآیند جوان سازی پوست در یک جلسه دو ساعته انجام می شود و هیچ دردی احساس نمی کنید.

بعد از جلسه اندولیفت نیازی به دوره نقاهت نیست و می توانید بلافاصله به زندگی روتین خود بازگردید. دقت اندولیفت بسیار بالاست و از این نظر بهترین نتیجه را برای مشتری به همراه دارد. استفاده از تشعشعات ایجاد شده توسط این دستگاه هیچ گونه عارضه ای مانند خون مرده یا تورم ایجاد نمی کند. این دستگاه روی صورت، گردن، شکم، ران، ساق پا و باسن کار می کند و تقریبا تمامی لک های پوستی را از بین می برد.

میکروفیبرها روی ناحیه مورد نظر قرار می گیرند و به دلیل متمرکز بودن بسیار مؤثر هستند. البته این سوال تا حد زیادی به میزان مهارت تکنسین مسئول کار با دستگاه بستگی دارد. لیزر اندولیفت در کلینیک ترمه توسط متخصصین پزشکی که در این زمینه تخصص بالایی دارند استفاده می شود. در این مرکز می توانید با خیال راحت پوست خود را به دست متخصصان نخبه بسپارید و در یک جلسه سرپایی به راحتی زیبایی و جوانی خود را بازیابی کنید.

ریکاوری بعد از درمان اندولیفت :

درمان اندولیفت به صورت سرپایی انجام می شود، بنابراین می توانید بلافاصله پس از درمان منطقه درمان را ترک کنید. پس از درمان اندولیفت، تورم، قرمزی و کبودی در عرض 2-1 هفته ناپدید می شوند، اما اکثر بیماران می توانند در عرض 1-2 هفته به فعالیت های عادی خود بازگردند. گاهی اوقات بیماران تا چند هفته پس از درمان درد یا بی حسی را تجربه می کنند. این موارد دائمی نیستند و به مرور زمان از بین می روند. اعصاب حرکتی به طور موقت در قسمت تحتانی صورت تحت تأثیر قرار می گیرند و گاهی اوقات استفاده از قرص های ضد التهاب خوراکی ضروری است.

چه افرادی می توانند از درمان اندولیفت استفاده کنند ؟

درمان اندولیفت نتایج شگفت انگیز و چشمگیری را در افرادی که خاصیت ارتجاعی پوست یا وجود بافت چربی اضافی را از دست دادند به جا می گذارد. اندولیفت برای هر گروه سنی و هر نوع پوستی با هر نیازی که دارد مناسب است.

بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب

بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب، مرکزی است که بتواند کار اندولیفت را به طور موثر انجام دهد. اگر شما هم می خواهید بهترین و مطمئن ترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب را بشناسید، این مراکز باید نکاتی را به دقت در جز بهترین ها در نظر بگیرند. در ادامه با ویژگی های بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب آشنا می شوید :

 • بررسی و پیگیری وضعیت بیمار و بررسی میزان پاسخ پوست بیمار به لیزر اندولیفت از خصوصیات بهترین مراکز است.
 • تاریخچه پزشک و کارکنان این مراکز را با دقت و حساسیت فراوان بررسی کنید.
 • بهترین و جدیدترین دستگاه های لیزر دنیا را بر اساس استانداردهای جهانی انتخاب کنید.
 • این مراکز باید قبل از انجام هر عملی حساسیت های پوستی شما را از نظر پزشکی بررسی کنند.
 • قیمت و هزینه هر جلسه را بر اساس عمق مناطق مورد نظر و مساحت آن تعیین کنید.
 • جلسات مشاوره رایگان برای مراجعین ترتیب دهید تا وضعیت بارداری، اختلالات هورمونی و سابقه دارویی را بررسی کنند.
 • تعیین تعداد جلسات احتمالی از ویژگی های بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب است.
 • تست های حساسیت پوست در برابر اشعه لیزر را بررسی کنید.
 • توضیح کامل روش اندولیفت با لیزر در ناحیه مورد نظر بیمار یکی از خصوصیات این مراکز است.
 • اگر عفونت پوستی یا آکنه دارید، از اندولیفت با لیزر اجتناب کنید.
 • لیزر اندولیفت در بارداری و شیردهی در پستان، شکم، سینه و پایین شکم ممنوع است.

چه افرادی نمی توانند از درمان اندولیفت استفاده کنند ؟

اندولیفت فناوری است که می تواند بدون خطر در تمام گروه های سنی مورد استفاده قرار گیرد. اما استفاده از این فناوری در زنان باردار، افراد شیرده، افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی فعال و افراد مبتلا به عفونت های فعال توصیه نمی شود.

بهترین مرکز اندولیفت در شهرک غرب

کلام آخر

قبل از انجام این روش سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر اندولیفت در شهرک غرب را انتخاب کنید. دستورات و مراقبت های پزشک را به خوبی انجام دهید و اگر دارویی برای شما تجویز کرد در اسرع وقت استفاده نمایید تا نتیجه مناسبی از این روش بگیرید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
اندولیفت چیست ؟ ❤️
نوشتهٔ بعدی
انواع اندولیفت در سال 1401❤️

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست