لیزر موهای زائد در شهرک غرب

لیزر موهای زائد در شهرک غرب ❤️【در سال 1401】

ما در این مقاله سعی داریم شما را با لیزر موهای زائد در شهرک غرب آشنا کنیم. لیزر موهای زائد یکی از اصلی ترین و موثرترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد است. شایعات مختلفی در مورد این روش وجود دارد و مردم نظرات مختلفی در مورد آن دارند. برخی افراد بر این باورند که لیزر موهای زائد یک معجزه است و می تواند موهای زائد را برای همیشه از بدن شما حذف کند. در ادامه برای آشنا شدن با لیزر موهای زائد در شهرک غرب با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد چیست ؟

لیزر موهای زائد شامل استفاده از فناوری نور است. لیزر با انتشار پالس های انرژی نور به ناحیه خاصی از پوست عمل می کند و ریشه و فولیکول هر مو را از بین می برد. با از بین رفتن ریشه و فولیکول، مو نمی تواند دوباره رشد کند و منجر به حذف دائمی موهای زائد می شود.

بیماران باید یک سری جلسات لیزر درمانی را طی هفته ها و ماه ها انجام دهند. این فاصله برای از بین بردن تک تک فولیکول های مو و دستیابی به حذف دائمی مو ضروری است. خط مو از سه مرحله رشد می گذرد و موهای ناحیه خاصی از بدن می توانند در هر زمان در مراحل مختلفی باشند. فاصله جلسات لیزر درمانی بسیار مهم است. برای جلوگیری از رشد مجدد فولیکول های مو، لیزر موهای زائد باید در مرحله رشد فعال انجام شود.

لیزر موهای زائد چیست ؟

روش های از بین بردن موهای زائد

روش هایی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم :

تیغ :

اگر از تیغ برای از بین بردن موهای زائد و کوتاه کردن آن استفاده می کنید، در استفاده از تیغ دقت کنید، احتمال کوتاهی خودتان زیاد است، قبل از اصلاح دوش بگیرید تا بدن مرطوب و فولیکول ها نرم شوند. این کار از رشد مو به داخل جلوگیری می کند.

وکس :

اپیلاسیون یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد به خصوص اپیلاسیون داغ است، اما این روش کمی دردناک است. با این روش پوست نرم و زیبا می شود و تا 3 هفته مو رشد نمی کند اما باعث قرمزی می شود و برای چند ساعت از مصرف آن ممنوع است و برای افرادی که مشکلات وریدی و انعقادی دارند توصیه نمی شود.

کرم موبر :

کرم روش بسیار خوبی است و هیچ گونه درد و بیماری ایجاد نمی کند، البته قبل از استفاده از کرم روی کل ناحیه باید آن را آزمایش کنید تا حساسیت زا نباشد. از مزایای این روش این است که سریع و بدون درد است و پوست را نرم می کند اما موها از ریشه خارج نمی شوند و در عین حال کرم ها حاوی مواد شیمیایی هستند و می توانند به اندام تناسلی آسیب بزنند.

لیزر موهای زائد :

لیزر موهای زائد روشی موثر اما پرهزینه است و برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید بین 6 تا 8 جلسه انجام شود، در این روش باید با متخصص مشورت کنید زیرا انواع مختلفی از درمان در لیزر وجود دارد.

لیزر چگونه باعث از بین رفتن موهای زائد می شود ؟

لیزر موهای زائد از نور مرئی و نامرئی برای از بین بردن موهای زائد و هدف قرار دادن فولیکول های مو استفاده می کند. این رنگدانه ها به نام ملانین در پوست و مو وجود دارند. ملانین در داخل ساقه مو و به مقدار زیاد در اطراف فولیکول های مو یافت می شود. ملانین توانایی جذب نور لیزر را دارد. جذب نور لیزر و انرژی آن باعث افزایش دمای ملانین می شود.

افزایش دما در ریشه مو باعث از بین رفتن فولیکول ها می شود. پس از تخریب فولیکول در اثر تابش لیزر، رشد مو متوقف می شود و پس از حدود 1-2 هفته موها می ریزند و دیگر مویی در آنجا رشد نمی کند. عملکرد لیزر موهای زائد این است که نور لیزر روی ملانین های مو متمرکز شده و با ایجاد گرما منجر به تخریب ریشه مو می شود.

افرادی که پوست روشن و موهای ضخیم و تیره دارند بهترین کاندید برای لی

نوشتهٔ پیشین
هزینه تزریق چربی به صورت ❤️【 سال 1401】
نوشتهٔ بعدی
فواید لیزر موهای زائد ❤️【در سال 1401】

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست