هزینه لیزر صورت آقایان

هزینه لیزر صورت آقایان【سال 1401】❤

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه لیزر صورت آقایان آشنا کنیم. یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مردان، مرتب کردن خط ریش و ریش است، یا حتی برای برخی از مردان، تراکم بالای موهای صورت و گردن خجالت‌آور است. یکی از راه حل های رهایی از این مشکلات استفاده از لیزر موهای زائد است. با لیزر موهای زائد می توانید موهای خود را از بین ببرید و یا حجم آن ها را کمتر کنید. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه لیزر صورت آقایان با ما همراه باشید.

لیزر صورت آقایان چیست ؟

بسیاری از مردان به لیزر موهای زائد برای مردان و خط ریش فکر می کنند. اصلاح روزانه زمان بر است و با مشکلاتی مانند زبری مو، ایجاد جای زخم و جوش روی صورت همراه است. امروزه یکی از راه های از بین بردن دائمی موهای زائد، لیزر درمانی است. برخلاف تصور خیلی ها، لیزر فقط برای خانم ها کاربرد ندارد و آقایان هم می توانند از آن استفاده کنند و نتیجه بگیرند. لیزر موهای زائد و ریش مردانه می تواند موهای زائد این نواحی را از بین ببرد و مردان را برای اصلاح هر روز راحت کند. نکته ای که در مورد لیزر موهای زائد برای آقایان باید در نظر داشت این است که آن ها نسبت به خانم ها به جلسات بیشتری نیاز دارند تا به نتیجه دلخواه برسند.

لیزر موهای زائد یک روش بالینی برای از بین بردن موهای زائد بدن است که در آن اشعه های نور پرانرژی بر روی پوست تابیده می شود و چرخه رشد مو را غیرفعال می کند. این بدون آسیب رساندن به پوست اتفاق می افتد. اندام های کوچکی به نام فولیکول های مو با لیزر از بین می روند. هنگامی که فولیکول آسیب می بیند، ساقه مو ضعیف و شل می شود. طی چندین جلسه درمانی، آن ها به فولیکول ها آسیب می رسانند و در نهایت فولیکول می میرد و دیگر مویی از آن رشد نمی کند.

لیزر صورت آقایان چیست ؟

دلایل انجام لیزر برای آقایان :

در ادامه با دلایل انجام لیزر برای آقایان آشنا می شوید :

کم شدن موهای دائمی :

لیزر موها را به جایی می رساند که دیگر نیازی به اصلاح ندارید. رشد مجدد مو می تواند تحت تاثیر عوامل هورمونی و سایر عوامل بیولوژیکی باشد. این فرآیند از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

درمان سریع و کارآمد :

لیزر موهای زائد به قدری سریع است که به شما امکان می دهد بلافاصله فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید.

کم شدن موهای زیر پوستی :

موهای رشد کرده اغلب پس از موچین، اپیلاسیون و اصلاح ایجاد می شوند. این عارضه نتیجه شکستگی ناهموار انتهای مو یا خشکی پوست است که از رشد طبیعی مو از فولیکول جلوگیری می کند. لیزر ابتدا موها را ضعیف می کند، سپس آن ها را از بین می برد و به این ترتیب از لیز خوردن آن ها به زیر پوست جلوگیری می کند.

شکل دادن به ریش :

از لیزر می توان برای فرم دادن به ریش نیز استفاده کرد. این دستگاه ضخامت و زبری موهای صورت را کاهش می دهد و برای قسمت هایی مانند گونه، ریش و گردن قابل استفاده است.

رفع جوش در اثر شیو :

لیزر مو در تمام نقاط بدن موثر است و جوش های ناشی از اصلاح را از بین می برد.

راحتی در آب و هوای گرم :

مو به گرم نگه داشتن بدن کمک می کند که در هوای گرم یک ضرر است. معدنچیان، مکانیک‌های خودرو، ورزشکاران و هر کسی که در یک محیط گرم کار می‌کند می‌تواند از لیزر موهای زائد استفاده کند.

آیا لیزر، موهای زائد صورت را کاملا از بین می برد ؟

یکی از نگرانی های رایج مردان در مورد لیزر موهای زائد صورت این است که این روش ناحیه را بدون مو می کند. بسیاری از مردان ترجیح می دهند به جای اینکه این ناحیه را بدون مو کنند، حجم ریش خود را کم کنند. زیرا برخی از مردان نمی خواهند آن را به طور کامل از بین ببرند. اما در میان اکثر مردان اتفاق نظر وجود دارد و آن حذف کامل موهای زائد گردن است.

زیرا موهای این ناحیه چندان زیبا نیستند و در هنگام اصلاح می توانند آزاردهنده باشند. لیزر موهای زائد برای رفع موهای زائد مناسب است. برای افرادی که می خواهند موهای خود را به طور کامل از بین ببرند، بین 6 تا 8 جلسه در نظر گرفته می شود. اما مردانی که فقط به دنبال کاهش موهای صورت خود هستند ممکن است جلسات کمتری را انتخاب کنند. بنابراین حتما در این زمینه با متخصص خود مشورت کنید.

بهترین قسمت های بدن برای لیزر

شما می توانید از لیزر در هر قسمت از بدن خود از جمله سینه، پشت، صورت، گردن و اندام تناسلی خود استفاده کنید. در ادامه با بهترین قسمت های بدن برای لیزر آشنا می شوید :

صورت :

اصلاح روزانه می تواند روی صورت مردان تاثیر بگذارد و باعث مشکلات پوستی مانند موهای زیر پوستی و التهاب شود. اگر قصد دارید موهای صورت خود را به طور دائم از بین ببرید، لیزر گزینه خوبی است. لیزر صورت یک روش ساده و سریع است که حدود 15 دقیقه طول می کشد. این کار به 10 جلسه درمانی در فواصل 4-6 هفته ای نیاز دارد و سپس باید 1-2 بار در سال تکرار شود.

بهترین قسمت های بدن برای لیزر

گردن :

حذف موهای گردن برای مردان می تواند به طور قابل توجهی از تحریک و ظاهر موهای زیر پوستی جلوگیری کند. مدت زمان درمان 10-15 دقیقه است و به 10 جلسه درمانی در فواصل 4-6 هفته نیاز دارد. پس از آن باید یک یا دو بار در سال تکرار شود.

پشت و شانه :

پشت و شانه ها بخشی از بدن مردان است که ارتباط مستقیمی با اعتماد به نفس آن ها دارد. اکثر مردان اعتماد به نفس خود را از دست می دهند زیرا موهای زیادی در پشت و شانه های خود دارند. برخی این ناحیه را می تراشند و برخی دیگر از موم برای از بین بردن موهای پشت و شانه استفاده می کنند. هر دو روش ذکر شده باعث رشد موهای زیر پوستی در این ناحیه می شوند.

برای جلوگیری از این مشکل بهترین روش استفاده از لیزر موهای زائد است. انجام آن 20 دقیقه طول می کشد که بستگی به نوع مو دارد. رفع موهای زائد پشت و شانه به 10 جلسه درمانی در فواصل 4 تا 6 هفته ای نیاز دارد. پس از آن باید یک یا دو بار در سال تکرار شود.

قفسه سینه :

داشتن موهای ضخیم روی سینه برای همه ناخوشایند است. استفاده از موم و اصلاح معایب خاص خود را دارد. لیزر راهی سریع و آسان برای از بین بردن موهای زائد سینه است. برای انجام این کار 15-20 دقیقه طول می کشد. رفع موهای زائد پشت و شانه نیاز به 10 جلسه درمانی در فواصل 4 تا 6 هفته ای دارد و پس از آن باید 1 تا 2 بار در سال تکرار شود.

ناحیه تناسلی :

برخی از مردان امکان دارد موهای کمی در این ناحیه داشته باشند و روش های رفع موهای زائد برای این ناحیه ناراحت کننده و دردناک باشد. لیزر موهای این ناحیه را کم می کند. مدت زمان لیزر این ناحیه بین 5 تا 15 دقیقه طول می کشد و به 10 جلسه درمانی در فواصل زمانی 4 تا 6 هفته نیاز دارد. پس از آن باید یک یا دو بار در سال تکرار شود.

لیزر صورت آقایان چه مراحلی دارد ؟

لیزر صورت یکی از جدیدترین ویژگی های دستگاه لیزر است که با روشی ایمن و پیشرفته می تواند موهای زائد را از بین ببرد. اولین قدم مراجعه به یک کلینیک تخصصی و یک پزشک واجد شرایط برای معاینه ناحیه ای از صورت است که قصد انجام لیزر درمانی را دارید. در این جلسه پزشک با توجه به نوع و ضخامت تارهای مو، نوع پوست و رنگ پوست و موهای شما لیزر درمانی را توصیه یا ممنوع می کند.

بدن هر فردی ویژگی های متفاوتی دارد و بسته به علل رشد موهای زائد باید راهکارهای مختلفی برای درمان و از بین بردن موها انتخاب شود. به عنوان مثال، افرادی که موهای صورت سفید، خاکستری، قرمز یا بسیار روشن دارند، کاندیدای مناسبی برای لیزر نیستند، زیرا تابش در این موارد تاثیری ندارد. پس از ارزیابی کامل مشخصات پوست و مو و ناحیه زیر لیزر در صورت تایید و صلاحدید پزشک برنامه درمانی طبق برنامه با فواصل زمانی مشخص ارائه می شود.

در این روش برای حصول بهترین نتیجه، آقایان باید چندین بار به کلینیک مراجعه کرده و از دستگاه لیزر استفاده کنند و تعداد جلسات مورد نیاز و فواصل بین جلسات با نظر متخصص تعیین می شود. پس از تعیین برنامه درمانی افراد با حضور در جلسات موافقت می کنند و مرحله اول کار با دستگاه لیزر صورت با اپراتور متخصص زیر نظر پزشک آغاز می شود.

برای به دست آوردن نتایج خوب، این جلسات در فواصل 1 ماهه یا 5 هفته ای تکرار می شوند و تا زمانی ادامه می یابند که فولیکول مو روی صورت دیگر نتواند رشد کند. گاهی توصیه می شود پس از اتمام جلسات لیزر صورت، با پرداخت هزینه و برای حفظ و ماندگاری اثرات، سالیانه چند جلسه اضافی انجام دهید.

مزایای لیزر صورت آقایان

لیزر صورت آقایان مزایایی دارد که در ادامه به آن می پردازیم :

  • لیزر روشی طولانی مدت است و برخلاف اصلاح و اپیلاسیون منجر به بیشتر شدن رشد و ضخیم شدن مو نمی شود. برعکس در هر جلسه بعد از لیزر سرعت رشد موها به شدت کم می شود و به تدریج در پایان جلسات پف دار و نازک می شوند.
  • پس از لیزر درمانی صورت برای آقایان، موهای زیر پوستی در نواحی تحت درمان برداشته می‌شوند و با کم شدن رشد مو، نیازی به اصلاح مداوم نیست.
  • یکی از مزایای لیزر برای صورت مردان، ایجاد فرم ریش برای بیشتر شدن ظاهر صورت و راحت بودن با اصلاح نواحی کنار ریش است که تمایلی به موهای بدن ندارند.
  • این روش بسیار بدون درد است و برای تمامی مردانی که آستانه تحمل درد پایینی دارند گزینه بسیار مناسبی است.
  • این روش بسیار دقیق است و حتی برای نواحی کوچک بین ابروها، روی گوش، بالای لب و … قابل استفاده است.
  • لیزر صورت مردانه سرعت بالایی دارد و در مدت زمان کوتاه نتیجه بسیار خوبی برای از بین رفتن موهای زائد صورت دارد.

مزایای لیزر صورت آقایان

لیزر صورت آقایان چه معایبی دارد ؟

لیزر به عنوان یک روش ایمن، قابل اعتماد و بادوام تبلیغ می شود که باید در کلینیک های معتبر زیر نظر پزشک متخصص انجام شود. اگر آقایان به مراکز غیرتخصصی و پزشکان فاقد صلاحیت مراجعه کنند، به دلیل استفاده از دستگاه های نامناسب با نوع پوست و موی شما و عدم رعایت بهداشت محیط، احتمال بروز عوارض و بیماری ها، مشکلات پوستی را ممکن می سازد، احتمال بروز عوارض وجود خواهد داشت. بنابراین بهترین راه حل در ابتدا مراجعه به پزشک و کلینیک های معتبر است.

هیچ روشی کاملا ساده نیست و لیزر از این قاعده مستثنی نیست. احتمال قرمزی، التهاب و تورم صورت بعد از لیزر یکی از عوارض شایع است که پس از چند ساعت برطرف می شود. همچنین از عوارض نادری که در تعداد بسیار کمی از مردان رخ داده است می توان به تغییر رنگ پوست صورت اشاره کرد زیرا رنگدانه های پوست در زیر اشعه لیزر تغییر کرده و باعث تیره یا روشن شدن رنگ پوست می شود. تاول، پوسته ریزی و زخم از عوارض نادر استفاده از لیزر برای صورت است و در صورتی که دستگاه و میزان تابش صورت مردان طبق نظر متخصص مشخص شود، این عوارض ایجاد نمی شود.

هزینه لیزر صورت آقایان

هزینه لیزر صورت آقایان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. شدت درمان، رنگ پوست و مو، ضخامت مو همه در تعیین هزینه هر جلسه لیزر مهم هستند. از طرفی کل هزینه دوره لیزر کل هزینه تمام جلسات آن است. بنابراین هر چه تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد کمتر باشد هزینه کل دوره کمتر است.

پارامترهای موثر در تعیین قیمت جلسه لیزر می تواند در تعیین تعداد جلسات لیزر موثر باشد. اما در مورد هزینه لیزر صورت آقایان بهتر است بدانید که به طور کلی هزینه لیزر موهای زائد آقایان کمی بیشتر از خانم ها می باشد. زیرا موهای زائد مردان معمولا بزرگتر و ریشه آن ها قویتر است. این بدان معنی است که فرآیند لیزر برای مردان کمی دشوارتر و دقیق تر است.

نتیجه لیزر موهای زائد در آقایان چگونه است ؟

امکان دارد در حین لیزر موهای زائد بوی سوزش مو را حس کنید و سپس قرمزی و تورم را در اطراف نواحی تحت درمان احساس کنید، به این معنی که فولیکول های مو به خوبی به لیزر واکنش نشان دادند. لیزر موهای زائد روشی است که در آن پرتو خاصی از نور اپیدرم را دور می زند و فولیکول های آن را هدف قرار می دهد و چرخه تولید مثل و رشد مو را بدون آسیب رساندن به پوست مختل می کند.

با از بین رفتن فولیکول، ساقه مو ضعیف می شود و در نهایت با چرخه های منظم درمان، این فولیکول می میرد و هیچ مویی در نواحی تحت درمان رشد نمی کند. یکی از مزایای قابل توجه لیزر این است که درد ایجاد شده در حین درمان حدود 40 درصد کمتر از اپیلاسیون است و فرد در معرض خطر پارگی، بریدگی و آسیب به پوست نخواهد بود. لیزر اپیدرم را دور می زند و بنابراین به پوست آسیب نمی رساند و در واقع کلاژن را تحریک می کند.

هزینه لیزر صورت آقایان

کلام آخر

قبل از انجام این روش درباره هزینه لیزر صورت آقایان تحقیق کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین دکتر لیزر در شهرک غرب را برای لیزر انتخاب کنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
عوارض اندولیفت زیر چشم【سال 1401】❤
نوشتهٔ بعدی
مراقبت های بعد از لیزر【سال 1401】❤

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست