هزینه تزریق چربی به لب

هزینه تزریق چربی به لب ❤️【سال 1401】

ما در این مقاله سعی داریم شما را با هزینه تزریق چربی به لب آشنا کنیم. امروزه مشکل حجم دادن به لب ها و ایجاد هماهنگی بین قسمت های مختلف صورت به روش های مختلفی قابل حل است. تزریق چربی لب یکی از روش هایی است که برای این منظور در سنین مختلف قابل استفاده است.  انجام این خدمات زیبایی در بین همه افراد بدون در نظر گرفتن سن و جنسیت رایج است و طرفداران خاص خود را دارد. برای بیشتر کردن حجم لب می توان از روش های دیگری مانند تزریق فیلر و ژل استفاده کرد. در ادامه برای آشنا شدن با هزینه تزریق چربی به لب با ما همراه باشید.

تزریق چربی به لب چیست ؟

بیشتر شدن حجم لب یکی از خدمات زیبایی است که امروزه طرفداران زیادی دارد. برای انجام این کار مهم روش های مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین و محبوب ترین روش های ممکن تزریق چربی به لب است. این روش که توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند، پس از تزریق باعث ایجاد حساسیت نمی شود. دلیل آن این است که چربی تزریق شده، چربی گرفته شده از بافت های بدن فرد است. اندام هایی مانند ران و پهلو به دلیل چربی اضافی که دارند گزینه بسیار مناسبی برای استخراج چربی هستند.

تزریق چربی به لب می تواند بسیار مفید باشد. استخراج چربی از بافت‌های بدن که حاوی مقدار زیادی از آن هستند، میزان چربی موجود در آن ها را کم می کند که یک نکته مثبت است. چربی تزریق شده به لب ها چین و چروک های اطراف لب را به میزان قابل توجهی کم می کند. تزریق چربی لب یکی از انواع خدمات زیبایی است که افراد برای بیشتر شدن حجم و برجستگی لب ها و بیشتر شدن قد لب ها از آن استفاده می کنند. بیشتر شدن سن باعث ایجاد چین و چروک های افقی و عمودی زیادی روی لب ها می شود که با این روش می توان به راحتی آن ها را برطرف کرد.

تزریق چربی به لب چیست ؟

نحوه تزریق چربی به لب

تزریق چربی یکی دیگر از روش های محبوب در دسته روش های زیبایی است. این روش به غیر از زیباسازی و شادابی پوست، به افراد برای خلاصی از چربی های اضافه بدن و رسیدن به اندامی زیباتر کمک می کند، زیرا در این روش چربی اضافی تجمع یافته در نواحی مانند ران، شکم و پهلو برداشته و به بدن منتقل می شود. سایر قسمت های بدن و در صورت نیاز تزریق می شود. روش انتقال چربی به این صورت است که جلسه تزریق چربی با آماده سازی فرد شروع می شود.

آماده سازی به معنای استفاده از بی حسی موضعی و استریلیزاسیون در مناطق برداشت چربی است. سپس با استفاده از روش مناسب، چربی اضافی بدن از بین می رود. پس از آن نوبت به تهیه چربی حذف شده می رسد. در این مرحله چربی ها تصفیه شده و آماده تزریق می شوند. سپس چربی ها به داخل سرنگ های مخصوص منتقل شده و توسط پزشک به نواحی صورت و بدن تزریق می شود.

چه افرادی برای تزریق چربی به لب مناسب هستند ؟

دریافت خدمات تزریق چربی لب یکی از کارهایی است که امروزه بدون در نظر گرفتن سن و جنسیت انجام می شود. افرادی هستند که بیشتر از دیگران به این نوع خدمات نیاز دارند. از جمله این افراد که تزریق لب برای آن ها ضروری است می توان به سالمندانی اشاره کرد که حجم لب های آن ها به دلیل بیشتر شدن سن کم شده است. در برخی افراد مشاهده می شود که لب ها با یکدیگر متقارن نیستند، در این افراد این روش می تواند بسیار موثر باشد.

در زمینه ارائه خدمات زیبایی سلیقه افراد بسیار موثر است. به عنوان مثال، برخی افراد تمایل به بیشتر شدن حجم لب های خود دارند. این روش با توجه به اثرات مثبت آن بهترین پیشنهاد ممکن برای این دسته از افراد می باشد. این روش به کسانی که دارای چین و چروک های ریز و درشت افقی و عمودی روی لب خود هستند پیشنهاد می شود. در این میان، گروهی از افراد هستند که می خواهند با استفاده از یکی از روش های موجود، حجم لب های خود را بیشتر کنند.

آن ها می خواهند در این روش از مواد طبیعی استفاده کنند و تزریق چربی به لب یکی از بهترین گزینه های ممکن برای این افراد است. در برخی موارد تزریق چربی به لب فقط برای بهتر جلوه دادن لب ها انجام نمی شود. دلیل این مشکل تاثیر تزریق چربی در ناحیه لب در سایر قسمت های صورت است. به عنوان مثال پس از دریافت چربی در ناحیه لب، چین و چروک های اطراف لب و دهان باید کم شود و تناسب بین قسمت های مختلف صورت ایجاد شود.

عوارض تزریق چربی به لب :

در این روش از آنجایی که چربی تزریق شده از بدن فرد گرفته می شود، سازگاری بیشتری با بدن فرد دارد که باعث واکنش های آلرژیک نمی شود. تزریق چربی در ناحیه لب روشی است که کمترین عوارض ممکن را برجای می گذارد، اما هنوز هم عوارضی وجود دارد که آگاهی از آن ها باعث می شود باهوش تر عمل کنید. کبودی و تورم برخی از عوارض جانبی بی ضرر تر هستند که چند روز پس از تزریق ناپدید می شوند. اگر متخصص پزشکی شما در این زمینه اطلاعات کافی و لازم را نداشته باشد، امکان دارد به اشتباه چربی را به رگ های خونی تزریق کند.

یکی دیگر از مشکلاتی که برخی از متخصصان زیبایی با آن مواجه هستند، مشکل تورم در ناحیه تزریق است. اگر قصد تزریق چربی به لب های خود را دارید، بهتر است قبل از هر اقدامی با مرکزی که به آن مراجعه می کنید برای استفاده از این خدمات مشورت کنید. اگر پزشک مورد نظر در این زمینه تخصص کافی نداشته باشد، دچار عوارضی مانند آسیب بافت لب و آسیب عصبی می شوید. ناهماهنگی بین قطعات تزریق شده و به دست نیاوردن نتیجه مطلوب از دیگر عوارض قابل انتظار پس از انتخاب اشتباه است.

تزریق چربی چه مراحلی دارد ؟

در مرحله اول، پس از تعیین عضوی که چربی از آن خارج می شود، چربی مورد نیاز از طریق یک سوزن کوچک زیر پوست خارج می شود. این مرحله با دقت زیادی انجام می شود زیرا به هیچ وجه نباید بافت ها و سلول های چربی آسیب ببینند، به همین دلیل هنگام استفاده از سوزن، پزشک متخصص این عمل را با دقت فراوان انجام می دهد تا بافت چربی آسیب نبیند.  باید بدانید که میزان چربی خارج شده از بدن فرد بسیار ناچیز است. برخی افراد فکر می کنند که پس از حذف چربی از بدن مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست خواهند داد، اما این درست نیست.

برای اینکه تزریق چربی عمل کند، فقط به سلول های چربی نیاز است و نه مواد متصل به آن ها. بنابراین چربی را باید از مایعات و موادی که در کنار چربی قرار دارند جدا کرد. برای این کار از سانتریفیوژ استفاده می شود. سانتریفیوژ با سرعت بالا نیروی گریز از مرکز تولید می کند و چربی ها را جدا و تصفیه می کند. پس از خالص سازی چربی، چربی به اندام مورد نظر تزریق می شود. در این مرحله، متخصص پزشکی شما با یک نوع سرنگ مخصوص، چربی را به اندام های مشخص شده تزریق می کند تا به نتایج مناسب برسد.

تزریق چربی چه مراحلی دارد ؟

ماندگاری تزریق چربی به لب :

تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن برای همیشه دوام ندارد. اما عوامل مختلفی بر ماندگاری چربی در بافت ها تأثیر می گذارد و ماندگاری آن را کم یا زیاد می کند. تزریق چربی به لب نسبت به سایر روش هایی که برای این منظور وجود دارد ماندگاری بیشتری دارد. ماندگاری چربی تزریق شده به لب ها به طور مستقیم به مراقبت از فرد پس از تزریق، نحوه انجام تزریق و میزان متابولیسم بدن بستگی دارد.

پس از استخراج، چربی مورد نظر تصفیه می شود، سپس به نواحی مورد نظر تزریق می شود. این کار در ماندگاری چربی تزریق شده به لب بسیار موثر است و راه تصفیه آن باید به بهترین شکل ممکن باشد تا ماندگاری آن افزایش یابد. یکی از نکات مهمی که در تزریق چربی به نواحی مختلف بدن از جمله لب ها باید به آن توجه کرد، جذب چربی تزریق شده توسط بافت هدف است.

این مشکل پس از چند روز منجر به کم شدن حجم چربی تزریق شده و سپس تثبیت می شود. با توجه به این ریسک بالا، بهتر است هنگام تزریق کمی بیشتر از اندازه دلخواه خود تزریق کنید تا پس از کم شدن حجم به اندازه ایده آل خود برسید. با توجه به بحث جذب چربی می توان گفت حداکثر مدت زمان ماندگاری چربی در لب ها بین 6 تا 12 ماه است و پس از این مدت چربی جذب شده و نیاز به شارژ مجدد خواهد داشت.

تزریق چربی در چه ناحیه هایی استفاده می شود ؟

هدف از تزریق چربی بیشتر شدن حجم یا پرکردن قسمت هایی از بدن است که فاقد حجم هستند. نواحی رایجی که چربی در آن ها تزریق می شود عبارتند از: صورت، سینه ها و باسن، دست ها، افتادگی پوست پس از لیپوساکشن و زخم ها. در ادامه با تزریق چربی در این نواحی آشنا می شوید :

تزریق چربی به صورت :

اگر در قسمت های خاصی از صورت خود چین و چروک هایی مانند خط خنده، خط لبخند و چین و چروک دور چشم دارید، می توانید چربی را از شکم، ران ها و سایر نواحی به صورت خود منتقل کنید. جراح شما حتی ممکن است از تزریق چربی برای به حداقل رساندن چین و چروک بین بینی و دهان، از بین بردن افتادگی پوست و کم شدن چین و چروک های پیشانی استفاده کند. می توان با این روش لاغری صورت را از بین برد و گونه ها و لب ها را بر حسب نیاز حجیم و برجسته کرد.

تزریق چربی به سینه :

اگر می خواهید سینه های خود را کمی بزرگ کنید، انتقال چربی سینه گزینه بسیار خوبی برای شما است، اما شرط آن این است که پوستی با حالت ارتجاعی مناسب و فرم مناسب سینه ها داشته باشید. اما اگر پوست شکننده ای دارید یا سینه های شما افتادگی دارد یا می خواهید حجم سینه های خود را زیاد افزایش دهید، این روش برای شما مناسب نیست.

تزریق چربی به باسن و ران ها :

کسانی که می خواهند باسنی پر و گرد داشته باشند روش برزیلی لیفت باسن را انتخاب می کنند که طی آن چربی های اضافی با لیپوساکشن برداشته شده و به باسن تزریق می شود و به باسن فرم می دهد.

تزریق چربی به دست :

تزریق چربی به دست در بیشتر شدن حجم، بهتر شدن چین و چروک و پوشاندن عروق و تاندون های زیر پوست و بهتر شدن کیفیت کلی پوست بسیار تاثیر گذار است.

بهبودی و ریکاوری در تزریق چربی به لب چگونه است ؟

تزریق چربی یکی از روش های بدون درد است. یکی از دلایل محبوبیت این روش این است که تزریق چربی در مقایسه با روش های دیگر مانند تزریق ژل کمتر دردناک و ناراحت کننده است. به همین دلیل می توان حدس زد که بعد از تزریق چربی نیاز به استراحت زیادی ندارید. بسیاری از افراد در همان روز پس از تزریق چربی به راحتی می توانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند و به کار خود ادامه دهند. پس از تزریق چربی نیاز به استراحت زیادی ندارید. تا چند هفته پس از تزریق چربی نباید فعالیت های بسیار سنگین انجام دهید.

هزینه تزریق چربی به لب

امروزه به دلیل عدم تعیین قیمت داروها و تجهیزات پزشکی، نمی توان قیمت دقیقی برای این خدمات زیبایی تعیین کرد. هزینه تزریق چربی به لب تحت تاثیر عوامل مهمی مانند میزان چربی استخراج شده و تزریق شده، شکل ایده آل مورد نظر شما و وسعت کار است. هزینه تزریق چربی به لب می تواند حدود 4 تا 5 برابر بیشتر از تزریق ژل لب باشد.

این مشکل باعث نمی شود طرفداران این روش از این روش استفاده نکنند، زیرا روش انتخابی بیشترین ماندگاری و کمترین عوارض ممکن را دارد. یکی دیگر از مواردی که بر هزینه تزریق چربی تأثیر می گذارد، نحوه حذف چربی از بدن است. برای این منظور دو روش لیپوساکشن و لیپوماتیک وجود دارد که بسته به مواد مورد نیاز برای هر روش، هزینه تزریق متفاوت است.

هزینه تزریق چربی به لب

کلام آخر

قل از انجام این روش درباره هزینه تزریق چربی به لب از افراد با تجربه مشورت بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید و با آگاهی دست به انجام این روش بزنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
عوارض تزریق چربی به لب ❤️【در سال 1401】
نوشتهٔ بعدی
ماندگاری تزریق چربی به لب ❤️【سال 1401】

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست