ماندگاری اندولیفت زیر چشم

ماندگاری اندولیفت زیر چشم【سال 1401】❤

ما در این مقاله سعی داریم شما را با ماندگاری اندولیفت زیر چشم آشنا کنیم. از دستگاه اندولیفت برای جوان سازی پوست قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. اندولیفت زیر چشم یکی از مهمترین کاربردهای این دستگاه است. از آنجایی که دستگاه لیزر اندولیفت اثر سریع و مطلوبی بر روی پوست دارد، بسیاری از کارشناسان این دستگاه را جایگزین جراحی لیفتینگ می دانند. لیفت زیر چشم با این دستگاه پف، گودی و سیاهی این ناحیه را از بین می برد. لیزر اندولیفت می تواند برای لیفت کردن پوست از سایر قسمت های بدن استفاده شود. در ادامه برای آشنا شدن با ماندگاری اندولیفت زیر چشم با ما همراه باشید.

اندولیفت زیر چشم چیست ؟

از دستگاه اندولیفت برای جوان سازی پوست قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. اندولیفت زیر چشم یکی از مهمترین کاربردهای این دستگاه است. از آنجایی که دستگاه لیزر اندولیفت اثر سریع و مطلوبی بر روی پوست دارد، بسیاری از کارشناسان این دستگاه را جایگزین جراحی لیفتینگ می دانند. لیفت زیر چشم با این دستگاه پف، گودی و سیاهی این ناحیه را از بین می برد. لیزر اندولیفت می تواند برای لیفت کردن پوست از سایر قسمت های بدن استفاده شود.

اندولیفت زیر چشم چیست ؟

عوامل پف و گودی زیر چشم

عوامل و دلایل مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد عوارض پوستی دور چشم می شود. در برخی موارد امکان دارد یکی از این عوامل باعث ایجاد چنین اختلالی شده باشد و در برخی افراد ممکن است دو یا چند عامل به طور همزمان به پوست زیر چشم آسیب رسانده باشند. در ادامه با عوامل پف و گودی زیر چشم آشنا می شوید :

بیشتر شدن سن :

با افزایش سن، پوست زیر چشم به طور طبیعی نازک می شود. با از بین رفتن چربی و کلاژن، پوست این ناحیه به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد، رگ های خونی زیر پوست بیشتر نمایان می شوند و باعث سیاهی زیر چشم می شوند. لیفت پوست با لیزر اندولیفت می تواند این مشکل را حل کرده و پوست را جوان کند.

عوامل ژنتیکی :

داشتن سابقه خانوادگی سیاهی زیر چشم و مشکلات پوستی در آن ناحیه باعث می شود افراد آن را تجربه کنند. این بیماری پوستی می تواند در اوایل دوران کودکی ظاهر شود و با بیشتر شدن سن بدتر یا ناپدید شود. بیماری های خاصی وجود دارند که می توانند باعث یا تشدید این وضعیت و از بین رفتن پوست زیبا شوند، اختلال عملکرد تیروئید یکی از این بیماری ها است که منجر به کبودی یا سیاهی زیر چشم می شود. اندولیفت زیر چشم یک راه حل اقتصادی، بدون درد و سریع برای این مشکل است.

خستگی و خواب :

اگر فردی بیش از حد بخوابد یا برای مدت طولانی بیدار بماند، پوست زیر چشم او مستعد ابتلا به این بیماری پوستی خواهد بود. خستگی مفرط یا بیدار ماندن چندین ساعت پس از خواب از عوامل مهم تشدید کننده این بیماری است. همچنین زمانی که فرد برای مدت طولانی نمی خوابد، امکان دارد پوست زیر چشم او رنگ پریده یا تیره شود. این باعث می شود که بافت تیره و رگ های خونی زیر پوست ظاهر شود و کبودی زیر چشم دیده شود.

کم خوابی باعث تجمع مایعات خاصی در زیر پوست در این ناحیه می شود که باعث پف کردن پوست می شود. حتی اگر پلک های فرد متورم باشد، این کیسه ها می توانند روی پوست زیر چشم سایه بی اندازند و این سایه به عنوان تیرگی پوست این ناحیه محسوب می شود. اندولیفت چشم با استفاده از دستگاه لیزر اندولیفت و متخصصین مجرب راه حل رفع این عوارض می باشد.

نور خورشید :

هنگامی که یک فرد بیش از اندازه در معرض نور مستقیم خورشید قرار می گیرد، بدن ملانین زیادی تولید می کند. ملانین رنگدانه ای است که به پوست بدن رنگ می دهد. هنگامی که مقدار زیادی نور به چشم ها و نواحی اطراف آن برخورد می کند، رنگدانه های پوست زیر چشم تیره تر می شوند.

فشار چشم :

فشار زیاد به چشم ها باعث گشاد شدن رگ های اطراف آن می شود و گشاد شدن رگ ها باعث بیشتر شدن تیرگی پوست می شود. برخی از عواملی که باعث فشار روی چشم می شود عبارتند از خیره شدن بیش از حد به صفحه تلویزیون یا صفحه کامپیوتر.

کم آبی بدن :

به دلیل نزدیکی چشم ها به استخوان های اصلی و زیرین بدن، زمانی که بدن دچار کم آبی می شود، به این استخوان ها فشار وارد می شود و چشم ها و نواحی اطراف را تحت تاثیر قرار می دهد. عمیق شدن و تیره شدن تدریجی زیر چشم یکی از عوارض کم آبی بدن است. اندولیفت زیر چشم در یک کلینیک معتبر می  تواند این عارضه پوستی را برطرف کند.

آلرژی :

هنگامی که بدن واکنش آلرژیک نشان می دهد، هیستامین ترشح می شود تا از شر باکتری های مضر خلاص شود. ترشح هیستامین باعث قرمزی، خارش و پف چشم می شود و با گشاد شدن رگ های خونی چشم ها را قابل مشاهده می کند. هنگامی که این اتفاق می افتد، فرد تحریک می شود تا چشم خود را بمالد یا اسپری کند. با انجام این کار، علائم آلرژی بیشتر تشدید می شود و امکان دارد التهاب، تورم و پارگی رگ های خونی اتفاق می افتد. همه این موارد می تواند باعث تیرگی یا کبودی زیر چشم شود. خشکی چشم مانند واکنش های آلرژیک می تواند این وضعیت پوستی را تشدید کند. لیفتینگ پوست و داشتن پوستی زیبا در صورت مراجعه به مراکز و پزشکان معتبر امکان پذیر است.

عوامل پف و گودی زیر چشم

نحوه انجام اندولیفت زیر چشم چگونه است ؟

اندولیفت پلک که یک روش درمانی کم تهاجمی و سرپایی با استفاده از لیزر در پزشکی زیبایی است، گزینه بسیار مناسبی برای رفع مشکلات پلک است. این روش با استفاده از میکروفیبرهای نوری به ضخامت یک تار مو با انتقال پرتوهای لیپولیتیک انتخابی و فتوبیومدولاسیون انجام می شود. اندولیفت زیر پوست بدون هیچ برش و بیهوشی انجام می شود. اندولیفت پلک نسبت به روش‌ها و جراحی‌های دیگر، روشی بسیار ایمن‌تر و آسان‌تر برای رفع مشکلات ظاهری و پوستی پلک و سایر قسمت‌ها است. نتیجه اندولیفت بلافاصله قابل مشاهده است و در طول ماه ها بهتر می شود. البته نتیجه این روش درمانی مانند سایر روش های درمانی تا حدودی به عواملی مانند سن، سطح سلامت جسمانی، سوابق پزشکی، جنسیت، سبک زندگی و تغذیه فرد بستگی دارد و متفاوت است.

مزایای اندولیفت زیر چشم :

این روش مانند روش های دیگر دارای مزایایی است که در ادامه با آن آشنا می شوید :

 • امکان همراهی این روش جوان سازی با بسیاری از روش های جوان سازی
 • نیاز نداشتن به بیهوشی
 • ایمنی بالا در اندولیفت
 • هزینه مناسب نسبت به جراحی لیفت صورت و سایر روش ها
 • نیاز نداشتن به بخیه و برش
 • عدم ایجاد هرگونه برش و خونریزی و اسکار
 • تعداد جلسات درمانی کم
 • بهتر شدن سریعتر به نسبت جراحی لیفت

لیزر اندولیفت به چه افرادی توصیه می شود ؟

درمان اندولیفت نتایج قابل توجهی را به خصوص در افرادی که دارای بافت چربی اضافی هستند ارائه می دهد. اندولیفت را می توان تحت نظر پزشک برای هر گروه سنی و هر نوع پوستی بدون توجه به نیاز آن ها انجام داد. البته این روش برای زنان باردار و شیرده و برای برخی از بیماری های خود ایمنی فعال و عفونت های فعال در ناحیه مورد استفاده توصیه نمی شود. پس از درمان اندولیفت، بهبودی فوری در ناحیه مورد نظر مشاهده می شود. تولید کلاژن در پوست و در نتیجه سفت شدن آن 3 تا 4 ماه بعد از لیزر ادامه می یابد.

نکاتی درباره لیفت کردن پوست با اندولیفت :

افرادی که از روش های جوان سازی پوست برای از بین بردن سیاهی زیر چشم استفاده می کنند باید از سلامت کامل برخوردار باشند. برای داشتن پوستی زیبا و رفع این مشکل پوستی علاوه بر اندولیفت زیر چشم، روش های دیگری وجود دارد که از آن جمله می توان به لایه برداری پوست، لیزر، تزریق فیلر و ژل، تزریق چربی و جراحی اشاره کرد. انتخاب یکی از این روش ها و استفاده از آن کاملا به تشخیص پزشک و میزان بروز عوارض پوستی در متقاضی بستگی دارد. مدت زمان لازم برای اندولیفت چشم تقریباً 5 دقیقه است.

جلسه درمان با استفاده از این دستگاه کوتاه مدت خواهد بود. لیفت پوست با استفاده از اندولیفت نیازی به دوره نقاهت ندارد و افراد می توانند بلافاصله پس از جلسه درمان به فعالیت های روزانه خود بپردازند. از نظر هزینه، لیفت پوست با استفاده از اندولیفت نسبت به سایر روش های لیفت پوست مقرون به صرفه تر است. می توانید همزمان با لیفت زیر چشم با دستگاه اندولیفت از سایر روش های درمانی برای بهبود پوست این ناحیه استفاده کنید.

مدت زمان لازم برای اندولیفت زیر چشم چقدر است ؟

مدت زمان لازم برای انجام اندولیفت پلک به شرایط و مشکلات پلک هر فرد بستگی دارد و در افراد با شرایط مختلف متفاوت است، اما زمان زیادی نمی برد. بر خلاف بسیاری از خدمات زیبایی دیگر، اندولیفت نیاز به چند جلسه ندارد و در یک جلسه کوتاه انجام می شود و بسته به مورد یا برای برخی افراد دوره نقاهت بسیار کوتاهی خواهد داشت و یا دوره نقاهت وجود ندارد. فرد قادر خواهد بود بلافاصله تمام وظایف را انجام دهد، این زندگی روزمره او است. اما در صورت لزوم، اندولیفت را می توان پس از 12 ماه با توجه به میل فردی تکرار کرد. به دلیل سادگی و بی خطر بودن اندولیفت پلک و عدم وجود عوارض، می توان اندولیفت پلک را همزمان با جوان سازی پوست با سلول های بنیادی، جوان سازی پی آر پی، تزریق چربی و بوتاکس در یک جلسه انجام داد.

عوامل پف و گودی زیر چشم

مراقبت های قبل از اندولیفت زیر چشم

برای این که دچار خطرات و عوارض نشوید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه با مراقبت های قبل از اندولیفت زیر چشم آشنا می شوید :

 • از برنزه کردن و اپیلاسیون ناحیه درمان خودداری کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا دارو مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید.
 • از مصرف داروهای رقیق کننده خون خودداری کنید.
 • از مصرف سیگار و الکل خودداری کنید.
 • پوست ناحیه درمان باید کاملا تمیز باشد.

بعد از اندولیفت زیر چشم چه مراقبت هایی باید انجام شود ؟

برای این که نتیجه مناسبی از اندولیفت زیر چشم بگیرید باید مراقبت هایی را انجام دهید. در ادامه با مراقبت های بعد از اندولیفت زیر چشم آشنا می شوید :

 • برای کاهش تورم و کبودی از کیسه یخ استفاده کنید.
 • در حالت استراحت، سر خود را بالای سینه نگه دارید.
 • از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.
 • برای مدتی از فعالیت بدنی شدید خودداری کنید.

عوارض لیزر اندولیفت زیر چشم :

روش اندولیفت به دلیل ماهیت کم تهاجمی عوارض بسیار کمی دارد. عوارض جانبی خفیف به ندرت دیده می شود و بیشتر عوارض جانبی بخشی از روند طبیعی التیام و ترمیم پوست پس از درمان است. زمانی که اندولیفت در مراکز غیر معتبر انجام می شود شاهد عوارض هستید. تورم، قرمزی یا کبودی جزئی از عوارض اندولیفت است که پس از چند روز به طور کامل از بین می رود.

اندولیفت لیزر است یا جوان ساز پوست ؟

از آنجایی که در بسیاری از منابع دستگاه جوان سازی پوست اندولیفت به عنوان دستگاه لیزر اندولیفت ارائه شده است،  دستگاه های لیزر برای از بین بردن موهای زائد هستند و برای جوان سازی پوست مفید نیستند. اما از آنجایی که دستگاه اندولیفت با استفاده از اشعه مادون قرمز جوان سازی را انجام می دهد، بسیاری از افراد به این دستگاه جوان سازی لیزری می گویند.

تفاوت اشعه ساطع شده از این دستگاه با لیزر موهای زائد در این است که تابش این دستگاه ها سطحی بوده و برای از بین بردن موهای زائد به پوست اعمال می شود، در حالی که اشعه مادون قرمز یا مادون قرمز ساطع شده از دستگاه اندولیفت توسط الیاف بسیار ظریف ساطع می شود. به الیاف قرار داده شده در پوست بدن منتقل می شود و در لایه های عمیق پوست باعث از بین رفتن چربی ها و تولید کلاژن می شود که منجر به جوان سازی پوست می شود.

ماندگاری اندولیفت زیر چشم

ماندگاری درمان های زیبایی مانند همه درمان ها در همه زمینه های پزشکی، در افراد مختلف متفاوت است و به نوع پوست، وضعیت بدن و میزان و نوع مشکلات پوستی افرادی که کاندید این روش درمانی هستند، بستگی دارد. در برخی موارد، در صورت تشخیص پزشک، می‌توان اندولیفت را برای افراد در فواصل زمانی معین تکرار کرد تا تأثیر بیشتری داشته باشد. اندولیفت نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست ماندگاری بیشتری دارد و به طور متوسط ​​حداقل 3 سال ماندگاری دارد.

ماندگاری اندولیفت زیر چشم

کلام آخر

برای انجام این روش درباره ماندگاری اندولیفت زیر چشم تحقیق کنید و با آگاهی دست به انجام آن بزنید. سعی کنید بهترین کلینیک و بهترین پزشک را برای جراحی انتخاب کنید. ممنون از این که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشتهٔ پیشین
مزایای اندولیفت بینی【سال 1401】❤
نوشتهٔ بعدی
عوارض اندولیفت زیر چشم【سال 1401】❤

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست