تزریق چانه

امروزه یکی از بهترین روش های فرم دهی به چانه تزریق چانه و یا همان تزریق فیلر به چانه می باشد که باید توسط بهترین پزشک زیبایی انجام شود ، دکتر میر احد موسوی با ارائه خدمات کاشت مو مانند کاشت مو طبیعی،  کاشت ابرو،  کاشت ریش و سیبیل و همچنین خدمات زیبایی اعم از تزریق چربی،  زاویه ساز ی صورت،  اصلاح فرم بینی ،  برجسته سازی صورت،  اصلاح خط خنده،  پر کردن شقیقه ها،  برجسته سازی گونه و ایجاد خط گونه ، رفع گودی زیر چشم ، اصلاح کوچکی چانه،  تزریق ژل و  تزریق بوتاکس،  بوتاکس رفع تعریق ، رفع غبغب ، مزوتراپی،  لیزر رفع جای لک و جوش،  لیفت صورت و آندولیفت توانسته است اعتماد بسیاری از مراجعه کنندگان را جلب نماید .

تزریق چانه یک روش فرم دهی مناسب برای افراد می باشد که در آن از مواد های پر کننده هیالورونیک اسید مورد استفاده قرار می گیرد ، انجام این کار باید توسط بهترین پزشک متخصص زیبایی صورت گیرد ، تزریق فیلر به چانه ها برای از بین بردن چین و چروک های عمیق هم مورد استفاده قرار می گیرد و یک روش هماهنگ سازی نسبتا جدید برای افراد به حساب می آید .

تزریق چانهانواع فیلر برای تزریق چانه

فیلر و یا همان ژل ماده ای برای افزایش حجم ، رفع چین و چروک ، فرم دهی و جوان سازی در نواحی مورد نیاز بدن و صورت تزریق می شود ، هیالورونیک اسید یکی از معروف ترین ژل های تزریقی می باشد که برای تزریق ژل چانه نیز یکی از بهترین گزینه ها به حساب می آید ، فیلر های هیالورونیک اسید به دلیل ساختاری که دارند بافت محل تزریق را به کلاژن سازی تحریک می کنند و با آبرسانی که به پوست می کند علاوه بر تغییراتی که به وجود می آورد حتی بعد از جذب کامل در دراز مدت چانه فرم و حجم بهتری را نسبت به قبل از تزریق چربی ایجاد می کند .

همچنین در صورتی که از تزریق ژل هیالورونیک اسید خود ناراضی هستید اثر آن با تزریق آنزیم هیالورونیداز کاملا قابل برگشت می باشد ، فیلر های ژویدرم آخرین نسل از ژل های حجم دهنده بر پایه اسید هیالورونیک می باشد که به طور اختصاصی برای برگرداندن حجم از دسته رفته اجزای صورت و دستیابی به یک نتیجه بهتر ، زیبا و طبیعی مناسب می باشد . البته برند های معتبر دیگری نیز هستند که برای تزریق چانه و قسمت های دیگر بدن و صورت می توانند کاملا مناسب باشند ک این برند ها شامل الانسه و تئوسیال می باشد .

مزایای تزریق چانه 

در ادامه شما را با برخی از مزایای تزریق چانه آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

  • فرد بلافاصله بعد از تزریق فیلر و یا ژل می تواند به خوبی تغییرات را مشاهده فرماید .
  • عوارض این روش زیبایی بسیار محدود و نا چیز می باشد .
  • بعد از انجام این روش زیبایی شما به سرعت می توانید به زندگی و کار های روزمره خود برگردید .
  • در صورتی که شما از ژل های هیالورونیک اسید برای انجام این کار استفاده شده باشد که امکان بازگشت به قبل از تزریق برای شما وجود دارد .
  • این روش زیبایی در مدت زمان بسیار کوتاه در مطب ها قابل انجام می باشد .

انواع فیلر برای تزریق چانهماندگاری تزریق ژل به چانه

همان طور که می دانید امروزه ژل هایی وجود دارند که برای افزایش حجم دهی صورت و بدن مورد استفاده پزشکان زیبایی قرار می گیرد ، این ژل ها دائمی نبوده و بعد از گذشت یک مدت زمانی نیاز به تمدید و تکرار تزریق وجود دارد ، البته در سال های گذشته تزریق ژل های دائمی در میان افراد بسیار متداول تر بوده ولی به دلیل عوارضی که برای افراد دارد و مشکلاتی که در تخلیه این فیلر ها برای افراد ایجاد می شود دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد .

با این وجود ماندگاری تزریق فیلر به چانه با استفاده از فیلر های معتبر ، بیش تر از ژل هایی می باشد که از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشند ، پس می توان گفت که ماندگاری تزریق ژل به چانه حدود 9 الی 10 ماه برای افراد است که البته در افراد دیگر نیز ممکن است این مدت زمان کمتر باشد .

بهترین پزشک تزریق چانه 

همان طور که می دانید پزشکان جراح بسیاری در زمینه زاویه سازی صورت شروع به فعالیت کرده اند که انتخاب بهترین پزشک برای افراد کمی سخت و دشوار می باشد ، پس اگر به دنبال بهترین پزشک تزریق چانه هستید پیشنهاد می کنیم که نزد دکتر میر احد موسوی بروید ، دکتر میر احد موسوی متخصص پوست مو و زیبایی ، لیزر و کاشت مو می باشند . جناب دکتر موسوی با سابقه 20 ساله ، عضو انجمن متخصصین پوست و موی ایران می باشند و بعنوان بهترین دکتر در حوزه ی زیبایی و لیزر خدمات درمانی و زیبایی با کیفیت بالا ارائه میکند.

فهرست